Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PİRELLİDEN KIŞ LASTİĞİNİ ALANA KIŞA HAZIRLIK PAKETİ HEDİYE

Pirelli, kış lastiklerine özel kampanyasını devreye alıyor. Kasım ve Aralık ayları boyunca devam edecek kampanyada ödeme kolaylıklarının ya...

Pirelli, kış lastiklerine özel kampanyasını devreye alıyor. Kasım ve Aralık ayları boyunca devam edecek kampanyada ödeme kolaylıklarının yanısıra sürpriz hediyeler de var. 

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte araç kullanıcıları da otomobillerini zorlu hava şartlarına hazırlamaya başlıyor. Pirelli, kış lastiklerine özel kampanyasıyla, hem kış lastiklerini avantajlı koşullarda sunuyor, hem de ‘Kışa Hazırlık Paketi’ hediye ediyor. 

KDV de Pirelli’den Kampanyada, 4 adet binek otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç kış lastiği alanlara, kar ve buz çözücü sprey, buğu önleyici sprey, konsantre antifrizli silecek suyu, eldivenli buz kazıyıcı ve mikrofiber bezden oluşan ‘Kışa Hazırlık Paketi’ hediye edilecek. 

Ayrıca kampanya kapsamında lastiklerin KDV’si de Pirelli’den… 01 Kasım’da başlayacak olan ve 31 Aralık tarihine kadar geçerli kampanyada, World Card’a özel 8 taksit seçeneği de bulunuyor.

Hiç yorum yok