Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KOALAY TRAFİK VE KASKO SİGORTASI TEKLİFİNDE EN ÇÖZÜMÜ HIZLI BİR ŞEKİLDE SUNUYOR

Telesure Yatırım Holding, dünyada başarısını kanıtlamış uygulamalarla sektörde kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyor.  Sigorta se...

Telesure Yatırım Holding, dünyada başarısını kanıtlamış uygulamalarla sektörde kalite çıtasını yükseltmeye devam ediyor. 


Sigorta sektöründe engin deneyime sahip güçlü bir ekip tarafından hayata geçirilen ve ilk günden bu yana büyük ilgi gören Koalay.com, kasko ve trafik sigortası satın almak isteyenlere internet üzerinden piyasadaki en iyi koşullara hızlı ve kolay bir şekilde 365 gün 7/24 ulaşabilme ve sigorta poliçesi yaptırabilme olanağı sağlıyor. 

Akıllı koala Cengiz maskotu ile sunulan Koalay.com, kasko ve trafik sigortası satın almak isteyenlere piyasayı tarayarak sadece üç dakika içerisinde en uygun kasko ve trafik sigortası tekliflerinin sunuyor. 

Piyasadaki en uygun sigorta teklifine kolay ve basit bir şekilde ulaşma imkanı sunan Koalay.com’a girenler, web sitesi üzerindeki 7 basit soruya kısa cevaplar vererek bütçelerine en uygun poliçe seçilebiliyor. Sistem, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden alınan teklifleri değerlendirerek kullanıcılara en uygun seçeneği, açık ve kolay anlaşılır ürün bilgileriyle birlikte sunuyor. 

 Türkiye’deki yüksek internet penetrasyonunun yeni iş modellerine imkan sağladığını ve yabancı yatırımları ülkemize çektiğini belirten Koalay.com Genel Müdürü Meltem Yiğit, “Koalay.com, tam anlamıyla yeni nesil bir online sigorta broker'ı. Günümüzde artık herkes, ihtiyacı olan ürün ve hizmetlere internet üzerinden ulaşmayı tercih ediyor. 

Bunu da en hızlı, en pratik ve en eğlenceli biçimde yapabilmeyi, kişisel tercih ve bütçelerine en uygun koşullarla o hizmete ulaşabilmeyi istiyor. Biz Koalay.com ile kasko ve trafik sigortası için her an, her yerden, her cihazdan ulaşma olanağı bulunan ve piyasadaki tüm teklifler arasından o kişiye en uygun olanı satın almasını sağlayan pratik ve ekonomik hizmet sağlıyoruz. 

Üstelik tüm bu süreç sadece 3 dakikadan az bir zamanda tamamlanabiliyor. Sigorta sektöründe bu alanda güzel bir alan yakaladık ve piyasaya girdiğimiz andan itibaren beklentilerimizin üzerinde bir ilgi ile karşılaştık” dedi. 

Telesure olarak bu hizmeti sunabilmek için son derece güçlü bir altyapı inşa ettiklerinin altını çizen Yiğit, sigorta gibi güvene dayalı bir alanda dünyanın çeşitli ülkelerinde farklı pazarlarda başarısını kanıtlamış bir sistemi uyguladıklarını belirterek, sektörel deneyimin ve yerel teknik bilginin de önemine dikkat çekti. 

Koalay.com ile tüketicilerin kasko ve trafik sigortası satın alma alışkanlıklarında değişiklik yaratacak yepyeni bir hizmet sunduklarını ifade eden Yiğit, “Türkiye'de internet kullanımı ve buna paralel olarak online hizmet ve ürün alışverişi hızlı bir büyüme sergiliyor. 

Koalay.com ile sektörde yeni, güçlü bir dağıtım kanalı alternatifi oluşturduğumuza inanıyoruz. Hizmetimizin sigorta pazarının büyümesine önemli bir katkıda bulunacağına güveniyoruz” dedi.akşam

Hiç yorum yok