Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KAMİL KOÇTAN 1 BİLET ALANA 1 BİLET HEDİYE

Kamil Koç’ta 1 bilet alan gnçtrkcll’liye, 1 bilet hediye. Hemen KAMILKOC yaz, 2278’e yolla, hediye biletini kap!  kampanya 18 Kası...

Kamil Koç’ta 1 bilet alan gnçtrkcll’liye, 1 bilet hediye. Hemen KAMILKOC yaz, 2278’e yolla, hediye biletini kap! 

kampanya 18 Kasım - 31 Aralık 2014 tarihleri arasında sadece www.kamilkoc.com.tr’den bir bilet alan gnçtrkcll üyelerine ikinci bilet hediye edilecektir. 

Kampanyadan faydalanmak için KAMILKOC yazıp 2278’e gönderip gelen şifre ile www.kamilkoc.com.tr’ den Yol kart üye numarası da belirtilerek online işlemlerden kampanyadan faydalanılabilir. 

Kampanya Detayı: Kampanya 18 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında kamilkoc.com.tr’den satın alınan her iki biletinde aynı anda satın alınması gerekir. Biletlerden biri iptal edildiğinde ikinci bilet de sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir. 

Kampanya kapsamında satın alınan biletlerin ilki gerçekleştirildikten sonra ikinci bilet iptal edilemez. Satın alınan biletler kampanya dönemi dışında ki bir tarihe açığa alınamaz. Kampanya her otobüste toplam koltuk kapasitesinin %10 ile sınırlıdır. Kampanya kapsamında alınan her iki biletin toplam normal satış fiyatı üzerinden %50 oranında indirim yapılarak kalan tutar her iki bilete yarı yarıya yansıtılır. 

Kampanya 60.000 biletle sınırlıdır. Şifre tek kullanımlıktır, 24 saat içinde geçerlidir. Turkcell ve Kamil Koç kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar. Kampanya Ulaştırma Bakanlığının izniyle yapılmaktadır

Hiç yorum yok