Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BRİDGESTONE SERVİS MERKEZİ OTOBÜS FİLOLARINI KIŞA HAZIRLIYOR

Esenler Bridgestone Servis Merkezi, 11-14 Kasım tarihler, arasında düzenleyeceği ücretsiz etkinlik ile uzun yol otobüs kaptanlarını, mevcu...

Esenler Bridgestone Servis Merkezi, 11-14 Kasım tarihler, arasında düzenleyeceği ücretsiz etkinlik ile uzun yol otobüs kaptanlarını, mevcut lastiklerinin durumu ve kaplama zamanları hakkında bilgilendirecek. 

 25 Aralık’a kadar devam edecek özel kampanya kapsamında ise 2 adet lastiğine kaplama yaptıranlara, ‘Kaptanın mola sandalyesi’ hediye edilecek. 

Brisa, kış aylarına girdiğimiz şu günlerde, uzun yol otobüs şoförlerini kullandıkları lastiklerin genel durumu ve kaplama ihtiyaçları ile ilgili bilgilendirmek amacıyla Esenler Büyük İstanbul Otogarı’nda bulunun Bridgestone Servis Merkezi’nde ücretsiz bir etkinlik düzenliyor. 

Etkinliğe katılan kaptanlara, Brisa’nın 2010 yılında ürün gamına eklediği Bandag markasıyla sunduğu kaplama hizmetlerinin sağladığı tasarruf ve faydalar ile kaplama süreçlerinin nasıl yürütüldüğü hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık verilecek. 

2 adet kaplama yaptıran herkese ‘Kaptanın mola sandalyesi’ hediye
Ayrıca Brisa’nın 25 Aralık tarihine kadar devam edecek olan sabit fiyatlı özel kampanyası kapsamında, 2 adet lastiğine kaplama yaptıran tüm otobüs şoförlerine, 1 adet ‘Kaptanın mola sandalyesi’ hediye edilecek.

Hiç yorum yok