Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ALFA ROMEO NUN YENİ SEDANININ ADI HENÜZ BELLİ DEĞİL

Alfo Romeo merakla beklenen yeni sedan modelini onayladı. Ancak şimdilik aracın kasası dışında başka bir bilgi verilmedi.  Arkadan i...

Alfo Romeo merakla beklenen yeni sedan modelini onayladı. Ancak şimdilik aracın kasası dışında başka bir bilgi verilmedi. 

Arkadan itişli olacağı bilinen bu yeni sedan Haziran 2015 'te vitrinlerdeki yerini alacak. Esasen piyasaya çıkışı çok ta uzak olmayan bu yeni model için LA Auto Show'da açıklama yapan marka şefi Harald Wester aracın orta boyutlu bir sedan olacağını açıkladı. 

BMW 3 serisi ile BMW 5 serisi arasında bir boyutu olacak yeni araba 952 kod adı ile geliştiriliyor. 2011 den sonra üretilmeyen Alfo Romeo 159 un halefi olacak model, Giulia adı altına üretilmeyip yepyeni bir ada sahip olacak. 

 Alfa 2018 yılına kadar sekiz yeni model tanıtmayı planlıyor. Fiat Chrysler CEO'su Sergio Marchionne geçtiğimiz yıl 74.000 adet olan satış hacmini bu yeni modeller yardımı ile 400.000 adede taşımayı hedeflemiş. Alfa Romeo'nun raporlarında bu sekiz yeni modelin üçünün geliştirme çalışmalarının başladığı belirtiliyor. 

Geri kalan modellerden diğer ikisi orta büyüklükte bir SUV model ve lüks bir sedan olacak. Bu lüks sedan model de BMW'nin 5 serisi ile 7 serisi arasında bir büyüklükte olacak. SUV ise Audi Q5 büyüklüğüne yakın olacak.haber7

Hiç yorum yok