Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SCANIA KUR DESTEĞİ KAMPANYASI

Scania, Streamline çekicilerde kaçırılmayacak kur avantajı sunuyor 1 Ekim 2014 tarihinde başlayan ve Ekim ayı boyunca devam edecek olan k...

Scania, Streamline çekicilerde kaçırılmayacak kur avantajı sunuyor 1 Ekim 2014 tarihinde başlayan ve Ekim ayı boyunca devam edecek olan kampanya kapsamında, stoklarla sınırlı Streamline çekiciler, fatura tarihindeki Euro satış kuru üzerinden yapılacak indirimlerle satışa sunuluyor. 


Kampanya süresince Scania müşterileri, R400 LA4X2HNA Highline, G400 LA4X2HNA Highline, G400 CA4X2HSA normal kabin çekici seçeneklerine TCMB Euro satış kuru üzerinden 15 kuruş, R440 LA4x2HNA Highline çekici için ise Euro satış kuru üzerinden 10 kuruşluk indirim ile sahip olabilecekler. 
 
Türkiye geneline yayılmış tüm Scania Yetkili Satıcılarında geçerli olacak kur avantajı kampanyası 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak. Scania, üstün kalitesi ve sağladığı yakıt tasarrufu ile işletme maliyetlerini düşürürken, müşterilerinin kazanımlarının sürekliliği ile üstün rekabet gücü sağlamaktadır.

Hiç yorum yok