Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL CORSA VE CHOUPETTE KARL LAGERFELD IÇIN POZ VERDI

Modacı ve fotoğrafçı Karl Lagerfeld, Opel ile gerçekleştirdiği proje için çok özel bir modeli ikna etmeyi başardı: Choupette Lagerfeld.  ...

Modacı ve fotoğrafçı Karl Lagerfeld, Opel ile gerçekleştirdiği proje için çok özel bir modeli ikna etmeyi başardı: Choupette Lagerfeld. 

Modacının Birman kedisi 2015 Opel Corsa takviminin yıldızı oldu. Karl Lagerfeld, 'Araba üzerinde süper model pozları artık sıkıcı olmaya başladı," dedi. Ünlü moda tasarımcısı Largerfeld, 42.000 Twitter takipçisi olan Birman kedisinin Yeni Corsa üzerindeki fotoğrafını çekti. 

Daha önce ünlü kedi süper model Linda Evangelista'nın kollarında dergi kapağına poz vermişti. Choupette Lagerfeld, Opel Corsa kampanyalarında başrol oynamış olan ikinci kedi. 1982 yılında birinci nesil Corsa'nın reklamı için kötü kedi Tom küçük çevik arabanın direksiyonundaki fare Jerry'yi kovalamıştı. 

Beşinci nesil Opel Corsa yeni, keskin hatları ve her zamanki ferah iç dizaynının yanında IntelliLink bilgi-eğlence sistemi ve modern sürücü yardım sistemleriyle dikkat çekiyor. 32 yılda Avrupa genelinde 12 milyon adet satılan Corsa, dinamik silueti Opel'in tasarım felsefesinin en güzel örneği. 

Karl Lagerfeld'in Yeni Corsa çekimleri ise estetiği, yaşam tarzını ve zarafeti sempatik yaklaşım ile otomobil severlere sunuyor. Karl Lagerfeld'in çektiği fotoğraflarla Corsa takvimi 2015 yılının ilk aylarında sunulacak. Bryan Adams'ın işbirliğiyle hazırlanan bir önceki Opel takvimi Opel ADAM üzerine odaklanmıştı.

Hiç yorum yok