Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

JEEP RENEGADE TÜRKİYEDE İNTERNETTEN ÖN SATIŞTA

Jeep’in küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli olan Renegade, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ekim sonunda Türkiy...

Jeep’in küçük SUV segmentinde yer alan ilk modeli olan Renegade, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ekim sonunda Türkiye pazarında sunulacak olan model, Jeep Türkiye’nin resmi web sitesi ve Facebook hesabı üzerinden ön rezervasyon yapılarak satın alınabiliyor. 

Ön satıştan yararlanmak isteyen Jeep tutkunları, yeni Renegade’in motor, dış ve iç mekân gibi konfigürasyonunu kendi tercihleri doğrultusunda yapabiliyor. Dileyen müşterilere, Jeep’e özgü “Renegade Yıldızı” ise hediye olarak sunuluyor. 

Jeep Türkiye’nin web sitesi www.jeep.com.tr ve Jeep Türkiye Facebook hesaplarından (https://www.facebook.com/JeepTurkiye) gerçekleştirilen ön satış ve rezervasyon kampanyası, ekim ayının sonuna kadar sadece 300 araç için geçerli olacak. 

Jeep Renegade’e sahip olmak isteyenler, web sitesine veya facebook sayfasına girerek, kendi beğenilerine göre konfigürasyon yapabiliyor. Aracın versiyonunu, motor tipini, gövde rengini, döşeme tipini ve jant özelliklerini seçen kullanıcılar, kampanya süresince hediye edilen, ön kapılar ve motor kapağı üzerindeki özel Renegade Yıldızı’nı da opsiyon olarak tercih edebiliyor. 

Müşteriler, site üzerinden yetkili bayi seçerek, rezervasyon işlemini tamamlıyor. Türkiye’de 75 bin 250 TL’den başlayan fiyatla satışa sunulmaya hazırlanan Jeep Renegade, 

1.4 lt benzinli 140 HP ve 1.6 lt dizel 120 HP motor seçenekleriyle pazarda yerini alacak. Her iki motor seçeneği de sadece manuel şanzımanla satın alınabilecek. Limited ve Longitude versiyonları tercih edilebilen Renegade’in, 2.0 lt’lik Trailhawk versiyonu ise sipariş üzerine getirilecek. Renegade’in 1.4 lt benzinli otomatik versiyonunun ise 2015 Mayıs ayından itibaren pazara sunulması planlanıyor.

Hiç yorum yok