Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ JUKE BLIPPAR İLE DİJİTAL DÜNYADA DA YENİLİKLERE ÖNCÜLÜK EDİYOR

Nissan yeni Qashqai lansmanıyla Türk otomotiv sektöründe ilk kez kullanılan Blippar uygulamasını, yeni Juke modelinin lansmanında da akıllı...

Nissan yeni Qashqai lansmanıyla Türk otomotiv sektöründe ilk kez kullanılan Blippar uygulamasını, yeni Juke modelinin lansmanında da akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına sundu. 

B-Crossover segmentinin yaratıcısı ve lideri Nissan Juke, yenilenen tasarımı ve özellikleriyle sınıfının trend belirleyicisi olmaya devam ederken, dijital platformda da farklı ve eğlenceli bir iletişim deneyimi sunuyor. 

Akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz yüklenebilen Blippar uygulaması, interaktif içeriğiyle görselleri sabit bir görüntü olmanın ötesine taşıyarak geleneksel medyayı, yenilikçi dijital bir mobil platformda birleştiriyor. Akıllı telefon ve tabletlere Blippar’ın yüklenmesinin ardından Yeni Juke’un ilan ve broşürlerinin üzerine tutulan uygulama ile interaktif bir deneyim başlatılıyor. 

Blippar ile Yeni Juke’un kişiselleştirme özellikleri kullanıcılar tarafından deneyimlenirken, 360 derecelik platformda farklı açılardan görüntüleme yapılabiliyor ve reklam filmi de izlenebiliyor. Yeni Nissan Juke ile ilgili merak edilenler ise Blippar uygulamasında yer alan ‘sizi arayalım’ kolaylığıyla Nissan bayileri tarafından iletişime geçilerek gideriliyor. 

 Nissan’ın 2010 yılından bu yana Avrupa’da 500 bin adetlik satış rakamına ulaştığı Juke modelinin kendine özgü stili, üst düzey yeni güvenlik özellikleri ve değişken sürüş dinamikleri dijitalde de keşfedilmeyi bekliyor. Yeni Nissan Juke ile yaratıcılığını ortaya çıkar… Nissan’ın yenilik ve heyecan söylemini pekiştiren Yeni Juke modeli kullanıcılarının yaratıcılığını ortaya koyabileceği ‘’Yeni Juke&Sen’’ konseptleriyle de eğlenceli yanını sergiliyor. 

Kullanıcılar, U harfini oluşturup Juke yazısını tamamlayarak çekilen fotoğraflarını, sosyal medyada #jukebenimle hashtagi ile paylaşarak eğlenceye ortak oluyor.

Hiç yorum yok