Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKICAR AZERBAYCAN’DA

Türkiye’den doğan ve adım adım dünyaya yayılan VOLKICAR yarış otomobili artık Azerbaycan’da… Bir tanesi özel üretim olmak üzere 16 adet yar...

Türkiye’den doğan ve adım adım dünyaya yayılan VOLKICAR yarış otomobili artık Azerbaycan’da… Bir tanesi özel üretim olmak üzere 16 adet yarış otomobilinin teslimatı yapıldı. Sırada VOLKICAR ile Azerbaycan’da düzenlenecek yarışlar var. 

V1 CHALLENGE AZERBAYCAN HAZIRLIKLARI TAM GAZ Motorsporlarının sevilmesine ve en önemlisi ulaşılır ve yapılır olmasına büyük katkı sağlayan VOLKICAR projesi, Volkan ışık’ın geliştirdiği V1 yarış konsepti ile desteklenerek günden güne büyüyor. 

Azerbaycan’da yeni kurulan Otomobil Federasyonu’nun bir sonraki projesi 2015’te V1 Challenge Azerbaycan’ı düzenlemek olacak. Bu yöndeki çalışmalar federasyon başkanı Anar ALAKBAROV önderliğinde başladı. EFOR Events ile birlikte gerçekleştirilecek yarışlar V1’in kendine has değişken formatı ile renklenecek. 

VOLKICAR VE V1 DÜNYAYA YAYILMAYA DEVAM EDİYOR Gittiği ülkelerden aldığı olumlu geri dönüşler ile de uluslar arası bir marka olma yolunda hızla ilerleyen VOLKICAR, 6 ülkede boy gösterirken 105 üretim adedine erişti. Böylelikle VOLKICAR sadece Türkiye’de değil, dünyada da motorsporlarının sevilmesine fayda sağlar duruma geldi. V

OLKICAR İLE ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONASI PROJESİ AZERBAYCAN’DA 
VOLKICAR otomobili ile Azerbaycan’da düzenlenecek bir diğer organizasyon ise “Şampiyonlar Şampiyonası”. V1 yarışlarının düzenlendiği her ülkenin şampiyon pilotları ile Avrupa’nın önemli yarışçılarının bir araya gelerek yapılması planlanan organizasyon için adres Azerbaycan’ın Kristal Palace kompleksi olacak. 11 Ekim’de düzenlenecek bu heyecanlı yarış için Azerbaycan Otomobil Federasyonu çalışmalarına başladı.

Hiç yorum yok