Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TÜRK MOTOSİKLETSEVERLER HONDA FAN CLUB ÇATISI ALTINDA BİRLEŞİYOR

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm motosikletseverleri tek çatı altında toplayacak Honda Fan Club’ı hayata geçirdi.  M...

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm motosikletseverleri tek çatı altında toplayacak Honda Fan Club’ı hayata geçirdi. 

Motosiklet sahibi olunmasa bile üye olunabilen Honda Fan Club, üyelerine etkinlikler, turlar, seminerler ve özel çekilişler gibi ayrıcalıklı deneyimler yaşatacak. 

Motosiklette “kalite ve güvenlik” temel kavramları üzerinde yoğunlaşan Honda Türkiye, tüm motosikletseverleri tek çatı altında toplayacak Honda Fan Club’ı kurdu. 

Bugün artık yılda 17.2 milyon motosiklet üretip yeni müşterilerine teslim eden Honda, hayatında motosikletin önemli bir yer tutan tüm motosikletseverlerin motosikletle ve motosiklet kavramıyla geçirdikleri süreyi daha keyifli bir hale getirmeyi, güvenli sürüş bilincini artırmayı ve sunulan çeşitli fırsatlarla Honda Fan Club deneyim ve ayrıcalıklarının yaşanmasını amaçlıyor. 

Üye olan bir kişiye çekilişle Honda PCX125 kazanma şansı Motosikleti olsun ya da olmasın, her motosikletsever başvuru formunu doldurarak ücretsiz üye olabilecek ve Honda Fan Club’un eğlenceli dünyasına katılacak. 

http://honda.com.tr/motosiklet/hfc/hfc-nedir adresinden ulaşılabilen etkinlikler sayfası üzerinden planlanan etkinlikler ve katılım koşulları hakkında bilgi alınabiliyor. 
Honda Fan Club ayrıcalıkları tüm üyeler için geçerli ve üyelik işlemlerini 31 Aralık tarihine kadar gerçekleştiren motosikletseverler, çekilişle bir Honda PCX125 kazanma fırsatına sahip oluyorlar.

Hiç yorum yok