Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

İKİNCİYENİ MARKASI İLE İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞINDA ONLİNE AÇIK ARTIRMA HEYECANI BAŞLIYOR

Türk otomotiv sektörünün en eski ve saygın kuruluşlarından biri olan Çelik Motor, faaliyet alanını daha da genişleterek yepyeni bir iş kolu...

Türk otomotiv sektörünün en eski ve saygın kuruluşlarından biri olan Çelik Motor, faaliyet alanını daha da genişleterek yepyeni bir iş koluna girdi. 

Çelik Motor, ikinci el araçların internet üzerinden, açık artırma yoluyla, daha hızlı ve güvenli bir şekilde satılmasını sağlayan bir platform oluşturdu. 

 ikinciyeni.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan online açık artırma sistemi sunduğu farklı özelliklerle Türkiye’de ikinci el araç satışında yepyeni bir dönem başlatıyor. Tamamıyla bir açık artırma prensibiyle işleyen sistemde, her bir araç 2 gün önce online açık artırmada incelemeye ve teklife açılıyor. 

Açık artırmada araçların teklif verme süresi sonunda açık artırmada en yüksek fiyatı veren katılımcı, teklif verdiği aracı satınalmaya hak kazanıyor. Gerekli tüm teknik alt yapısı oluşturulan açık artırma sisteminde, siteye üye olan bireysel veya kurumsal müşteriler, ihaleye katılım için gerekli şartları kabul ederek, online açık artırmaya katılıp, istediği ikinci el araçlara kolay sahip olabiliyor. 

İnternet sitesinde, satışa sunulan her bir otomobilin detaylı ekspertiz raporu, tüm teknik ve donanım özellikleri, aracın detaylı görselleri kısacası araçla ilgili tüm bilgiler internet sitesinde kullanıcıların incelemesine sunuluyor. 

ikinciyeni markası, sektörde bir ilki de gerçekleştirerek, açık artırma heyecanını mobil aplikasyonu ile cep telefonlarına ve tabletlere de taşıyor. İkinciyeni.com mobil uygulaması ile web sitesi üzerinden yapacağınız tüm işlemleri gerçekleştirebilir, beğendiğiniz aracın ihalesini yakından takip edebilir, ihale süresince takip ettiğiniz araçla ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz. 

Nerede olursanız olun, açık artırma heyecanını her yerde yakalabilirsiniz. Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından biri olan Çelik Motor tarafından kurulan ikinciyeni markası, yıl sonuna kadar online açık artırma sistemi ile son kullanıcıya, 1.000 adet araç satışı gerçekleştirmeyi hedefliyor. 

Markanın uzun dönem vaadi ise Türkiye’de ikinci el otomobil satışları için referans gösterilen bir marka haline gelmek. Online açık artırma sisteminde her marka otomobilin ikinci el satışını gerkçekleştirecek olan ikinciyeni markası, otomobil satın alımını açık artırma heyecanı ile birleştiriyor.

Hiç yorum yok