Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA'DAN NOSTALJİK MODEL LAND CRUİSER

Toyota, Land Cruiser 70 modelinin 30. Yılını kutlamak amacıyla ilk kasasını yeniden üretecek.  Japon kullanıcıların yoğun talebi üze...

Toyota, Land Cruiser 70 modelinin 30. Yılını kutlamak amacıyla ilk kasasını yeniden üretecek. 

Japon kullanıcıların yoğun talebi üzerine 1 yıl boyunca sadece anavatanı Japonya’da üretilecek olan modelin ayda 200 sipariş alması bekleniyor. Üretimi ilk kez 1974 yılında Japonya’da yapılan Land Cruiser 70, bu yepyeni nostaljik versiyonu ile off-road ruhuna uygun bir sürüş deneyimi sunacak. 

231 beygir güç ve 360nm tork sunacak 4 litrelik V6 VVT-i motor 5 manuel vites ile gelecek. Yeni Land Cruiser 70 in hem içinde hem de dışında Toyota’nın modern dokunuşları olacak. Ön ızgarasında ve tavanında yapılacak küçük düzenlemelerin dışında, ön lambalarda ve sinyallerde belirgin değişiklikler göze çarpmakta. Ayrıca Toyota bu hatıra sürümünü, arabanın iki tarafına koyduğu 30. yıl amblemleri ile süsleyecek. 

Deri döşemeler ve kaplamalar yanında ABS ve airbag gibi sistemlerin de eklenmesiyle kullanıcılara güvenlik ve konfor sunulacak. Dokunmatik multimedia sistemi ile çokluortam deneyimlerinden mahsun bırakılmayacak nostalji sevenleri, deri kılıflı akıllı anahtarları ile karşılayacak Land Cruiser 70 in SUV modelinin yanında isteyenler için pick-up modeli de olacak. 

 Land Cruiser 70 in bu versiyonunda yapılacak küçük estetik operasyonların dünya çapındaki hayranları için önemi ise yeni kasalarında yapılacak geliştirmeler için ipucu veriyor olması.arabalar

Hiç yorum yok