Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

RENAULT TRUCKS T SERİSİ 2015 YILIN KAMYONU SEÇİLDİ

Renault Trucks T Serisi, 23 Eylül 2014 tarihinde dünyanın dört yanındaki 25 sektör gazetecisinden oluşan International Truck of the Year jü...

Renault Trucks T Serisi, 23 Eylül 2014 tarihinde dünyanın dört yanındaki 25 sektör gazetecisinden oluşan International Truck of the Year jürisi tarafından Uluslararası Yılın Kamyonu seçildi. 

Jüri Başkanı Gianenrico Griffini, prestijli ödülü Renault Trucks Başkanı Bruno Blin’e, Hannover’de gerçekleştirilen 65’inci IAA Ticari Araç Fuarı’nda takdim etti. 

Bu yıl 65’incisi gerçekleştirilen IAA Ticari Araç Fuarı’nda toplam 129 puanla, en yakın rakibine 48 puan fark atan Renault Trucks T, Yılın Kamyonu ödülüne layık bulundu. 25 uluslararası derginin uzman gazetecilerinden oluşan International Truck of the Year jürisi, Renault Trucks T Serisi’ni, karayolu taşımacılığına en çok katkı sağlayan araç seçti. 

International Truck of the Year jürisi bu ödülü Renault Trucks T Serisi’ne birkaç kritere dayanarak verdi: Teknolojik yenilikler, konfor, emniyet, yol performansı, yakıt tasarrufu, aracın çevreye etkisi ve doğada bıraktığı iz ve toplam sahip olma maliyeti. Jüri, Renault Trucks T Serisi’nin özellikle çağımıza uygun aerodinamik çözümlerine ve sürücüye hem direksiyon başında, hem de dinlenirken sağladığı konfora dikkat çekti.ön plana çıkardı.

 “Renault Trucks T Serisi, markanın amiral gemisinin özelliklerini ticari araç dünyasının en son teknolojik yenilikleriyle buluşturuyor” sözleri ile durumu özetleyen Jüri Başkanı Gianenrico Grifffini şunları ekledi: “Bu, son birkaç yıldır gördüğümüz en kayda değer lansmanlardan biri.” Ödülü alan Renault Trucks Başkanı Bruno Blin “Renault Trucks adına bu ödülü almaktan gurur duyuyorum. Ödülü tüm dünyadaki çalışanlarımız adına aldığımı söylemek isterim. 

Bu ödül bizi çok gururlandırdı ve bu aracı alanı da, kullananı da gururlandıracağını umuyorum” dedi. Bruno Blin sözlerine şöyle devam etti: “Bir yıl önce, Renault Trucks yeni gamın lansmanıyla yepyeni bir döneme girmiş oldu. Bu ödül, Renault Trucks’ın yeni kimliğini mükemmel yansıtıyor. 

25 Avrupa ülkesinin uzman gazetecilerinden oluşan bağımsız jürinin Renault Trucks T Serisi’ni özelliklerinden dolayı ödüle layık görmesinin, yeni müşterilere ulaşmada bizim için itici bir güç olacağına eminim” dedi.

Hiç yorum yok