Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NİSSAN X-TRAİL 98 BİN 900 TL DEN SATIŞTA

Nissan’ın 4x4 mirasının temellerini taşıyan yeni X-Trail, konforlu ve çarpıcı tasarımıyla Türkiye’de satışa sunuldu.  Sınıfında ilk ...

Nissan’ın 4x4 mirasının temellerini taşıyan yeni X-Trail, konforlu ve çarpıcı tasarımıyla Türkiye’de satışa sunuldu. 

Sınıfında ilk kez sunulan gelişmiş teknolojiler, yeni nesil Nissan X-Tronic otomatik şanzıman ve 1.6 dizel motor ile yeni X-Trail SUV segmentini yeniden tanımlıyor. X-Trail'in satış fiyatı 98 bin 900 TL'den başlıyor. 

Gücünü yeni nesil 130 bg'lik güçlü ancak tutumlu olan motordan alan X-Trail ideal ve dengeli ekonomiyi mükemmel bir sunumla tüm hızlarda ortaya koyabiliyor. Bu güç aynı şekilde Nissan'ın yeni nesil All Mode 4x4-i teknolojisi ile de alınabilmektedir. 

Nissan tarafından yeni geliştirilmiş olan Güvenlik Kalkanı ve Sürüş Kontrol Sistemi ikilisi yeni X-Trail kullanıcısına güvenlik ve konfor ile donatılmış keyifli sürüş imkanı sağlıyor. Yeni X-Trail'de 6 ileri manuel düz vites ve yeni X-tronic otomatik vites şanzıman seçeneği bulunuyor. 

Eski nesile göre yeni X-Trail boy olarak 17 mm ve aks aralığı olarak 76mm daha uzun tasarlanmış olup iç mekanda daha fazla yaşam alanı sunuyor. 

Ayrıca yeni model 300 mm daha geniş ve 5 mm daha alçak yapıda tasarlanmasına rağmen zemin yüksekliğinden ödün verilmeden 210 mm olan ölçü korunabilmiş. Yeni X-Trail eskisine kıyasla 90 kg daha hafif olurken, ana yapısında yüzde 50 yüksek dayanımlı çelik malzeme kullanımına yer verilmiş. 

Akıllı Park Sistemi ve Çevre Görüş Sistemi ile park alanının uygunluğunu otomatik olarak ölçerek direksiyona müdahalesine gerek kalmadan otomatik olarak park ediyor. Çevre Görüş Sistemi, gelişmiş resim işleme teknolojisi ile sürücüye 'kuşbakışı' bir görünümle sunuyor. 

Yeni X-Trail de Nissan Güvenlik Kalkanı sıfır kaza vizyonuna paralel olarak sürücü ve yolcuların güvenliğini artırmak için dizayn edilen bir dizi özellik içeriyor. Bunlar arasında; Hareketli Nesne Algılama Sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Otomatik Çarpışma Önleyici Sistem, Yorgunluk Algılama Sistemi, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, Otomatik Uzun Far Asistanı, Akıllı Park Asistanı bulunuyor.Sabah

Hiç yorum yok