Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

İKİNCİ NESİL TOURNEO CONNECT EKİMDE SATIŞTA

Türkiye’de ticari araç denince akla gelen ilk isim olan Connect, yenilenen yüzü ile segmentine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.  ...

Türkiye’de ticari araç denince akla gelen ilk isim olan Connect, yenilenen yüzü ile segmentine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 

Üstün donanım paketleri ve düşük tüketimli-yüksek performanslı motorları ile yenilenen Tourneo Connect, sürücülere Ford’un en yeni sürüş yardım özelliklerini ve iç mekan teknolojilerini sunuyor. 

Tourneo Connect 57.650 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla Ekim ayında Ford Yetkili Satıcılarında satışa sunulacak. Yeni Tourneo Connect, dinamik ve modern görünümüyle hafif ticari araç sınıfına cesur bir görünüm kazandırıyor. Titiz bir tasarım ve işçilik anlayışıyla tamamlanan Yeni Tourneo Connect, çekici ve konforlu bir araç arayanları hedefliyor. 

Yeni motor seçenekleri ile performans ve düşük tüketimi bir arada sunan Yeni Tourneo Connect, Ford’un akıllı teknolojileri ile beraber sunuluyor. Daha güvenli ve konforlu hale gelen Yeni Tourneo Connect, hacimli ve çok yönlü kabini içerisinde kayar arka kapılar ve esnek oturma kapasitesi ile birlikte bir çok akıllı depolama detayıyla yüksek kullanışlılık sağlıyor. 

 Hafif ticari araç segmentine damga vuran ve uzun yıllardır hem Türkiye’de ve hem de dünyada ticarete yön veren Yeni Tourneo Connect, Deluxe ve Titanium olmak üzere iki farklı donanım paketini, 95 PS ve 115 PS güce sahip 1.6 TDCi motor ile sunuyor. 

Yeni Tourneo Connect’in 1.6 TDCi 95 PS’lik versiyonu şehir dışı 4,5 lt, şehir içi 5,5 lt/100 km’lik yakıt tüketim değerlerine sahip. 115 PS’lik versiyonda ise Yeni Tourneo Connect’in 100 km’de şehir dışı yakıt tüketimi 4,4 lt, şehir içi yakıt tüketimi 5,7 lt seviyesinde. 

Ticari araç sınıfında ilkleri sunan donanım seçenekleri Geniş yaşam alanı, kullanışlı eşya gözleri ile akılcı çözümler sunan Yeni Tourneo Connect modelinin Deluxe donanım paketinde, çift arka-yan kayar kapı, yukarı açılan bagaj kapağı, karartılmış arka camlar, gövde rengi ön tampon ve kapı kolları, ısıtmalı yan aynalar, gündüz farları ve sis farları tasarımda etkin olurken iç mekanda 4 yöne ayarlanabilen sürücü koltuğu, katlanabilen arka koltuklar, kol dayama ünitesi, kilitlenebilir torpido gözü, uçak tipi saklama alanları sunuluyor. 

Elektrikli ön ve arka camlar, manuel klima, yol bilgisayarı, ayarlanabilir hız sınırlandırma özellikli hız kontrol sistemi, Bluetooth ve USB özellikli radyo-CD çalar, SYNC, direksiyon üzerinden kontrol edilebilen müzik sistemi ve deri direksiyon simidi gibi konfor donanımlarının standart olduğu Tourneo Connect Deluxe’te, sürücü ve yolcu için ön ve yan hava yastıkları, ABS, ESP, Yokuş Kalkış Desteği, Acil Durum Fren Uyarısı ve Acil Durum Fren Desteği, 4 tekerlekte disk frenler, lastik basınç ölçme sistemi ve 16 inç alüminyum alaşım jantlar da standartlar arasında yer alıyor. 

Tourneo Connect Titanium donanım paketinde Deluxe’e ek olarak, gövde rengi arka tampon, krom detaylı ön ızgara, gövde rengi yan koruma çıtaları, otomatik katlanan gövde rengi yan aynalar, ısıtmalı ön cam ve silecek suyu, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, adaptif sis farları, tavan rayları, panoramik cam tavan, koltuk arkası sehpalar, tavan arka bölümünde saklama alanı, çift bölgeli dijital klima, ön ve arka park sensörü, geri görüş kamerası ve otomatik kararan iç dikiz aynası sunuluyor. 

Tüm gövde tipi ve donanımlarda opsiyonel olarak sunulan metalik boya alternatifleri ile Tourneo Connect ise 9 farklı renk seçeneğine sahip. Cazip fiyatlarla müşterilerini bekliyor 

Yüksek performanslı ve düşük tüketimli motor seçenekleri, üstün özellikleri ile yenilenen Connect’in ilk olarak satışa sunulan Tourneo Connect, Deluxe donanım paketi ile 57.650 TL, Titanium donanım paketi ile ise 65.700 TL anahtar teslim fiyatları ile satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok