Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI BLUE CARD SAHİPLERİNE YÜZDE 40 İNDİRİM FIRSATI

Satış ve satış sonrası hizmetlerine hız kesmeden devam eden Hyundai, araç sahipleri için yeni bir servis kampanyası daha sunuyor.  H...

Satış ve satış sonrası hizmetlerine hız kesmeden devam eden Hyundai, araç sahipleri için yeni bir servis kampanyası daha sunuyor. 

Hyundai’nin hayatı kolaylaştıran sadakat programı Blue Card, hem yetkili servislerde hem de farklı marka ortaklıkları ile 31 Ekim tarihine kadar özel bir kampanya ile sahiplerinin karşısına çıkıyor. Periyodik bakım, klima, fren, debriyaj, süspansiyon, egzoz parça ve işçiliklerinde yüzde 30’a varan fiyat avantajı tüm Blue Card sahiplerini Hyundai Yetkili Servisleri’nde bekliyor olacak. 

Garantisi sona ermiş ve son 1 yıl içinde servise gelmemiş olan Hyundai araçlar, yetkili servislere kampanya döneminde periyodik bakım için geldiklerinde bir sonraki periyodik bakım işçiliğinde yüzde 40 indirim sunan 3.000 Blue Puan’ın sahibi oluyor. 

Blue Card sahipleri kampanya boyunca tatilden kuru temizlemeye, giyimden kitabevine kadar kampanyaya katılan markalarda da yüzde 25’e varan indirimler ve fırsatlar elde etmiş olacak. Hyundai, aracını kışa hazırlamak, aracına ücretsiz check up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve en yeni Hyundai modelleriyle test sürüşü yapmak isteyen tüm müşterilerini Yetkili Servisleri’ne davet ediyor

Hiç yorum yok