Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BP VE TURKCELL’DEN 25 TL YAKIT HEDİYE

BP ve Sarı Kutu işbirliğinde gerçekleşecek kampanya kapsamında 1-30 Eylül arasında BP’den 300 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Turkc...

BP ve Sarı Kutu işbirliğinde gerçekleşecek kampanya kapsamında 1-30 Eylül arasında BP’den 300 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alan Turkcell’liler 25 TL hediye yakıt kazanacak. 

Turkcell müşterilerinin Turkcell’li oldukları her gün için puan kazandıkları ve kazandıkları puanlar ile hediyeler alabildiği Sarı Kutu programında, BP işbirliği ile yeni bir kampanya başlıyor. 

1- 30 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek yeni kampanyada, bireysel Turkcell müşterileri, BP Club üyesi BP istasyonlarından yapacakları toplam 300 TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alışverişlerinde 25 TL akaryakıt ve/veya otogaz hediyesi kazanacaklar. 

“300 TL’ye 25 TL Yakıt” hediye kampanyasından faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine “HEDIYE” yazıp boşluk bırakarak 16 haneli BP Club Card numarasının yazılarak ücretsiz olarak cevap verilmesi yeterli olacak. 

Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımlarının toplam tutarı 300TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 25TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecek. 

Kampanyadan kazanılan puanlar en geç 10 Ekim 2014 tarihine kadar BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında kullanılacak.

Hiç yorum yok