Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËNDE %0.89 FAİZLİ KREDİ AVANTAJI VE İNDİRİM FIRSATI DEVAM EDİYOR

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, Temmuz ayında da en beğenilen binek ve ticari modellerinde tüketicil...

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, Temmuz ayında da en beğenilen binek ve ticari modellerinde tüketicilere cazip avantajlar sunuyor. 

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ekonomik motor seçenekleri ile dikkat çeken C4 modeli ile performansını ve dayanıklılığını WTCC yarışlarında gözler önüne seren Citroën C- Elysée modelinde “%0.89 faizli kredi avantajı” sunuluyor. 

Aynı kredi faizi avantajı Citroën’in ticari modelleri Nemo Combi ve Berlingo Combi’de de geçerli oluyor. İki yeni benzinli seçeneği ile de herkes için konfor sunan Citroën C4 Citroën’nin yaratıcılık ve teknoloji konusundaki uzmanlığını gözler önüne serdiği kompakt segmentte en çok tercih edilen modeli C4 iki yeni benzinli motor alternatifi ile ürün gamını tamamladı.. Çekici hatları ve üst düzey malzeme kalitesi ile öne çıkan Citroën C4’ün dizel motorlu versiyonlarının yanı sıra 1.4 VTI 95 HP Easy ve 1.6 VTI 120 HP Confort seçenekleri bulunuyor. 

49.600 TL’den başlayan rekabetçi fiyatıyla tüketici ile buluşan C4 modelinde “%0.89 faizli kredi avantajı” uygulanıyor. Kendine özel tasarımı, iç mekânda sunulan üstün yolcu konforu ve etkileyici performansı ile dikkatleri çeken C4, yeni versiyonlarında sunulan güvenlik özellikleri ile her türlü beklentiye karşılık veriyor. 

Citroen C4’ün tüm versiyonlarında ESP ve yokuş kalkış destek sistemi (Hill Holder) standart olarak yer alıyor. Türkiye’nin tercihiPerformansını ve sağlamlığını pistlerde de kanıtlayan C- Elysée Citroën mühendisleri tarafından hem Dünya’nın dört bir tarafında, farklı iklim ve yol şartlarında dört milyon kilometreden fazla test edilen, hem de performansını ve güvenliğini yarış pistlerinde de gözler önüne seren Citroën C- Elysée ise 41.800 TL’den başlayan uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Modelde ayrıca “%0.89 faizli kredi avantajı” uygulanmaya devam ediyor. Ticari modellerde kaçırılmayacak fiyat ve indirim avantajı Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modelleri Nemo Combi ile Berlingo Combi için de yaza özel avantajlar sunuyor. 

Kullanıcılara pratik çözümlerle birlikte binek araç konforu konfor vaat eden Nemo Combi ile güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelinde de “%0.89 faiz kredi avantajı” sunuluyor. 

Faiz avantajının yanı sıra Berlingo Combi 5.400 TL’ye varan indirim fırsatı ile sunuluyor. Nemo Combi ise 38.650 TL’den başlayan uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Citroën binek ve ticari araçlar, Temmuz ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde tüketiciler ile buluşuyor!

Hiç yorum yok