Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ALLİANZ GLOBAL ASSİSTANCE TÜRKİYE MOBİL OTO SERVİS İLE ÇÖZÜM ORTAKLIĞINA GİDİYOR

Kaliteli ve uygun fiyatlı oto servis hizmetlerini kapınıza getiren Mobil Oto Servis, Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesi...

Kaliteli ve uygun fiyatlı oto servis hizmetlerini kapınıza getiren Mobil Oto Servis, Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesiyle hizmet veren Allianz Global Assistance Türkiye ile iş birliği gerçekleştirdi. 

Allianz Global Assistance Türkiye müşterileri, Mobil Oto Servis hizmetlerinden yüzde 25’e varan indirim fırsatlarıyla yararlanabiliyor. Araç sahiplerini, yoğun hayatlarında otomobillerini bakıma götürmek için işlerinden izin almak ya da tatil günlerini harcamaktan kurtaran Mobil Oto Servis, Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştiren Allianz GlobalAssistance Türkiye ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor. 

 Türkiye’de ilk kez “araç başında oto bakım” hizmeti sunan Mobil Oto Servis, 34 ülkede faaliyet gösteren Allianz Global Assistance grubun parçası olan Allianz Global Assistance Türkiye müşterilerine yüzde 25’e varan indirim imkanları ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. 

Yılın 365 günü, 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi desteği ile otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık &yaşam, seyahat&eğlence alanlarında son kullanıcılara hizmet veren Allianz Global Assistance Türkiye, müşterilerinin ayağına oto bakım işlemlerini indirimli getirerek sunmuş olduğu kolaylıklara bir yenisini daha ekliyor. 

Bu kapsamda Allianz Global Assistance Türkiye portföyündeki banka ve sigorta şirketleri müşterilerine, sıkıntılı bir süreç olan oto bakım işlemlerinde de özel indirimler ve ayrıcalıklı hizmetleri sağlayabiliyor. 

Mobil Oto Servis ile Allianz Global Assistance Türkiye, önümüzdeki dönemlerde müşterilerine farklı ve yenilikçi hizmetler ile özel ayrıcalıklar sunmaya ve farklı iş birlikleri gerçekleştirmeye devam edecek. 

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet, Mobil Oto Servis ile ayağınıza geliyor Mobil Oto Servis, en büyük parça dağıtıcılarından en kaliteli parçaları toptan fiyatlarıyla alıyor; böylece dükkan kirası, elektrik - su faturası gibi maliyetlerden kaynaklanan yüksek fiyatlı hizmetlerden çok daha uygun olarak, 165 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. 

Tüm işlemleri müşterilerin ister ev ister iş yerlerinin önünde gerçekleştiren Mobil Oto Servis, yapılan işlemlere 1 yıl/10.000 km garanti de veriyor.

Hiç yorum yok