Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AKBANK KIRMIZI KASKO İLE YOLLARIN KEYFİNİ SÜRÜN

Kırmızı Kasko, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yakıt indiriminden araç muayene organizasyonuna, 7/24 ulaşılabilecek hizmet merkezi servisin...

Kırmızı Kasko, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yakıt indiriminden araç muayene organizasyonuna, 7/24 ulaşılabilecek hizmet merkezi servisinden vale hizmetine kadar pek çok avantaj sunarak kullanıcıların hayatına kolaylık ve renk katıyor

Akbank şubelerinden Kırmızı Kasko yaptıran müşteriler poliçenin %10’u kadar chip-para kazanıyor. Aksigorta güvencesi ile sunulan yeni kasko ürünü Kırmızı Kasko, kullanıcılara birbirinden özel avantajlar sunuyor. 

Akbank şubeleri aracılığıyla araç sahipleriyle buluşacak Kırmızı Kasko’nun kapsamlı teminatları, araçları ve araç sahiplerini her duruma karşı güvence altına alırken, özel hizmetleri de poliçe sahiplerinin hayatlarına kolaylık ve renk katıyor. 

Araçlar kadar araç sahiplerini de düşünen Kırmızı Kasko, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında yakıt indiriminden, 7/24 hizmet merkezine, hızlı ve kolay araç muayene organizasyon hizmetinden, vale organizasyonuna kadar birçok farklı konuda hayatı kolaylaştıran ve özgürlük sağlayan özel hizmetler sunuyor. 

Akbank şubelerinden Kırmızı Kasko yaptıran müşteriler poliçenin %10’u kadar chip-para kazanıyor. Dönemsel olarak sunulan bu avantajın üst limiti 150 TL

Anlaşmalı TOTAL istasyonlarında % 5 indirim fırsatı Kırmızı Kasko, poliçe süresi boyunca anlaşmalı TOTAL istasyonlarında Kırmızı Kasko Kurumsal Kart ile yıllık maksimum 4.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt ve otogaz alışverişlerinde % 5 oranında indirim olanağı sağlıyor. 

Alt alışveriş limiti olmaksızın, alışveriş tutarının % 5’i otomatik olarak karta yükleniyor ve istenilen zamanda yakıt alışverişinde kullanılıyor. Hızlı ve kolay araç muayene organizasyon hizmeti Hayatın yoğun ve koşuşturmalı temposu içinde zaman ayırmakta zorlanılan araç muayenesi de Kırmızı Kasko ile artık çok kolay ve zahmetsiz hale geliyor. 

Uygun fiyatlarla özel ekipler tarafından teslim alınan Kırmızı Kaskolu araçların muayeneleri, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. 

Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana il sınırları içerisinde binek ve hafif ticari araçlara sağlanan ve katılım payı ile yararlanabilinen bu hizmet ile muayene işlemleri sırasında avantajlı fiyatlarla ikame araç talep etmek de mümkün. 

7/24 hizmet merkezi Kırmızı Kasko kullanıcıları, 7 gün 24 saat nerede olurlarsa olsunlar, 444 79 89 numaralı hizmet merkezini arayarak ihtiyaç duydukları her konuda, uzman sigorta danışmanlarından en hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti alabiliyorlar. 

Vale organizasyonu Vale Organizasyon Hizmeti, Kırmızı Kasko sahiplerine sunulan bir başka ayrıcalık… İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içerisinde sağlanan bu hizmetten katılım payı ile yararlanılabiliyor. 

İhtiyaç duydukları bir anda, araçlarını bir noktadan bir başka noktaya teslim edilmesini isteyen poliçe sahipleri, araçlarını yetkin ve donanımlı vale personellerine güvenle teslim edebiliyorlar.

Hiç yorum yok