Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ SKODA ROOMSTER GÖRÜNTÜLENDİ

Deneme sürüşleri sırasında görüntülenen yeni nesil Skoda Roomster MPV bir önceki kasasına göre belirgin farklara sahip olacağının sinyaller...

Deneme sürüşleri sırasında görüntülenen yeni nesil Skoda Roomster MPV bir önceki kasasına göre belirgin farklara sahip olacağının sinyallerini verdi. 

Prototip için Skoda'nın Fabia benzeri çizgilerden vazgeçip Volkswagen Touran benzeri çizgileri kullandığını söylemek mümkün. Bu, Skoda Roomster MPV'yi tamamen farklı bir araba yapan değişikliklerden sadece ilki. 

Roomster genişletilmiş iç hacmine sahip B sınıfı bir süpermini gibi düşünülse de asıl farkı C sınıfı bir MPV olması. Aracın tasarımında Volkswagen grubunun kullandığı MQB modüler platformunun kullanılması da aracın geliştirilmesinde avantaj olarak kabul edilebilir. 

Bu sistem arabanın ağırlığını azalttığı için tasarımı yapan mühendislere 4405mm uzunluğu iki tampon arasına yerleştirebilme imkanı sunmuş. Yeni Roomster, 2018 yılına kadar dünya çapında yılda 1,5 milyon araba satmayı hedefleyen Skoda'nın elini güçlendirecek gibi görünüyor.(arabalar)

Hiç yorum yok