Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL 1.6 DİZEL ROADSHOW BAŞLADI

Opel Astra Dizel Roadshow, başlangıcını İstanbul’dan yaptı.  24 şehri kapsayan Roadshow’da çocuklar etkinlik alanında gönlünce eğleni...

Opel Astra Dizel Roadshow, başlangıcını İstanbul’dan yaptı. 

24 şehri kapsayan Roadshow’da çocuklar etkinlik alanında gönlünce eğlenirken 1.6 Dizel Astra modellerini yakından tanımak isteyen otomobil severler deneme sürüşü yapabiliyor ve aktiviteye özel kampanyadan faydalanabiliyor. 

Opel 1.6 Dizel Roadshow Başladı ’Sınıfının En Sessiz ve En Kuvvetli’’ dizel motoru geçen ay itibariyle Opel’in en çok tercih edilen modeli Astra’da satışa sunulmuştu. 

Opel’in geleceği için büyük önem taşıyan yeni nesil dizel motor Astralar, Türkiye'nin dört bir yanında düzenlenecek etkinlik ile otomobil severler ile buluşuyor. Roadshow kapsamında 24 ilde 27 aktivite ve deneme sürüşü organize ediliyor. Her gün ortalama 100 otomobil sever yeni nesil dizel motora sahip Astra Ailesinden birini test edip özel kampanyadan faydalanabiliyor. 

Kampanyadan faydalanabilmek için opelroadshow web sitesinden kayıt olmak yeterli. Etkinlik tırı içerisinde “Araba Yarışı”, etkinlik alanındaki “Yeşil Kutu” ile çocuklar eğlenceli vakit geçiriyorlar. 

Roadshow ‘un ikinci ayağı Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik’in katılımıyla Adapazarı’nda gerçekleşti. Bisiklet kuvveti ile piste yarış yapan katılımcılar güçlerini test etti. Özcan Keklik bu yarışta birinciliği kimseye kaptırmadı. 

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Sınıfının en sessiz ve sınıfının en güçlü motorunu en çok tercih edilen modelimiz Astra’da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Otomobil severler 1.6 dizel motorumuzun sessizliğini ve gücünü test ederek görecekler. Aktivite kapsamında sunduğumuz özel kampanya ile geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyoruz.” dedi.

Hiç yorum yok