Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTAL’DE ADİDAS BRAZUCA TOP HEDİYE

FIFA 2014 Dünya Kupası resmi sponsoru Continental, futbol coşkusunu ve kupa heyecanını kullanıcılarıyla paylaşıyor.  4 adet otomobil ...

FIFA 2014 Dünya Kupası resmi sponsoru Continental, futbol coşkusunu ve kupa heyecanını kullanıcılarıyla paylaşıyor. 

4 adet otomobil lastiği veya hafif ticari araç lastiği veya 2 adet kamyon lastiği alan herkes Adidas marka replika FIFA 2014 Dünya Kupası futbol topu Brazuca’nın sahibi oluyor. 

 31 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya süresince, kullanıcılar Maximum Kart’a özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatından da yararlanabiliyor. 

Continental, 2013 yılında 33.3 milyar Euro'luk bir ciro ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerindendir. Fren sistemleri, motor ve şasi sistemleri ve elemanları, aletle donatım, infotainment (bilgilendirmeli eğlence) çözümleri, araç elektroniği, lastik ve teknik elastomer ürünleri sunucusu olarak Continental; daha fazla sürüş emniyeti sağlamaya ve küresel iklimi korumaya önemli katkılarda bulunmaktadır. 

Bunun ötesinde, Continental otomotiv iletişiminde yetkin bir iş ortağıdır. Continental 49 ülkede yaklaşık 182.000 çalışanıyla faaliyet göstermektedir. 42.000’den fazla çalışanıyla dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Continental’in lastik bölümünün satışları, 2012’de 9.7 milyar Euro‘ya ulaşmıştır. 

Dünya çapında 22 üretim ve ürün geliştirme noktasına sahip olan Continental Lastik Bölümü, geniş çaplı üretim ve Ar-Ge yatırımları ile uygun fiyatlı ve çevreye duyarlı ürünlerin oluşturulmasına büyük katkı sağlamaktadır. 

Continental Ticari Araç Lastiği bölümü dünya çapında en büyük kamyon, otobüs ve özel nitelikli ticari lastik üreticilerinden biridir. Continental’in Lastik bölümü Almanya Kupası (German DFB Cup), Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 FIFA Dünya Kupası ve Fransa’da düzenlenecek olan UEFA EURO 2016’nın resmi sponsorudur.

Hiç yorum yok