Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AVEALILARA ÖZEL KONUŞTURAN TEB TAŞIT KREDİSİ

TEB’den bireysel taşıt kredisi kullanan Avea’lılar hem özel faiz oranlarından yararlanıyor hem de yıllık 3.000 dk konuşma süresi kazanıyor....

TEB’den bireysel taşıt kredisi kullanan Avea’lılar hem özel faiz oranlarından yararlanıyor hem de yıllık 3.000 dk konuşma süresi kazanıyor. Fırsattan hemen yararlanmak için 3224’ e TASIT yazarak mesaj atın. Kampanya kodunuz cebinize gelsin. 
Bu kampanya 7 Nisan – 6 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan sadece Avea aboneleri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için Avea aboneleri TASIT yazıp 3224’e kısa mesaj göndererek, kendilerine cevap mesajında gelecek olan kodla birlikte TEB şubelerine gelerek mesajda gelen kodu ibraz edip başvurularını yapabilirler. 

Kampanya kapsamında Avea’lılara özel bu kampanya kodu ile Taşıt Kredisi alan aboneler katılım yaptığı tarihten sonra her ay her yöne 250 dakika’lık konuşma, toplamda 1 yıl boyunca 3000 dakika konuşma süresi kazanacaktır.

TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Hediye kazanılacak Avea konuşma süreleri bireysel taşıt kredisinin kullanılması sonucu yüklenecektir. 

Krediyle beraber ferdi kaza sigortası yapılması zorunludur. Kampanyadan yararlanıp konuşma süresi kazanan Avea’lı abonelere hediye konuşma süresi yüklemesi kazanımı takip eden 15 gün içerisinde yapılacak ve hediye yüklemelerine dair kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilecektir. 

Kazanılan Avea konuşma süresi gelecek olan bu bilgilendirme mesajının ardından 1 ay boyunca yapılacak her yöne 250 dakika konuşma için geçerlidir, yurtdışı konuşmalarda geçerli değildir. Hediye 250 dakika’lık konuşma süresi bittikten sonra Avea’nın belirlediği tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir. 

Bu kampanyaya kısa mesaj ile kod talebi için son katılım tarihi 6 Haziran 2014 23:59, alınan kodların Taşıt Kredisi başvuru için TEB Şubelerinde en son kabul edilme tarihi 30 Haziran 2014 16:00’a kadardır.

Hiç yorum yok