Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW İ3 ELEKTRİKLİ OTOMOBİLİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN DASSAULT SYSTEMES ÇÖZÜMLERİNİ KULLANIYOR

Yazılım şirketi Dassault Systemes, Alman otomobil üreticisi BMW Group'un, hafif ve emisyonsuz BMW i3 elektrikli otomobilini geliştirmek...

Yazılım şirketi Dassault Systemes, Alman otomobil üreticisi BMW Group'un, hafif ve emisyonsuz BMW i3 elektrikli otomobilini geliştirmek için Dassault Systemes' CATIA Composites uygulamalarından faydalanıyor. 

Dassault Systemes Başkan Yardımcısı Monica Menghini, "BMW Group, kompozit parçalar ve yapılar tasarlamak ve üretmek için Dassault Systemes'in kapsamlı ve entegre endüstriyel çözüm deneyimlerinden faydalanıyor" dedi. 

Dassault Systemes CATIA CEO'su Philippe Laufer ise şunları söyledi: "Kompozit yapıların kullanılması araç üreticilerine, gitgide daha da zorlayıcı hale gelen yasal hedefleri karşılarken yeni mobilite deneyimleri oluşturmak için ihtiyaçları olan yenilikçilik alanını sağlıyor. 

Endüstri liderleriyle ortaklıklar kurarak kompozit malzemeler için entegre tasarımlar hazırlama ve çözümler oluşturmaya yönelik uzun vadeli yatırımlarımız, BMW Group'un seri kompozit yapı üretimini son derece etkileyici bir şekilde yenilemesine yardımcı oldu. Bu; CATIA uygulama portföyü ile Deneyim Çağına tasarımı dahil etmeye yönelik bağlılığımızın bir diğer göstergesidir." 

 FİBER MALZEMELERİN KONUMU GÖRSELLEŞEBİLİYOR CATIA Composites tasarım uygulamaları ile kompozit üretim kısıtlamaları, kavramsal aşamanın henüz başında dahil edilerek tasarım yinelemelerinin artmasını ve tasarım ve üretim arasındaki işbirliğinin erken başlamasını sağlıyor. 

Tasarımcılar ve üreticiler ayrıca, üretim sürecini gerçekçi bir şekilde tecrübe ederek fiber malzemenin konumunu görselleştirebiliyor. Bu, son üretim ve amaçlanan tasarım arasındaki farklılık nedeniyle güç, kalite ve üretimi zayıflatacak herhangi bir kusurun tespit edilmesine yardımcı oluyor.sabah

Hiç yorum yok