Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ YETİ BP ULTİMATE EURO DİESEL İLE YOLA ÇIKTI

Skoda’nın 2009 yılında pazara sunduğu ve özgün tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplayan Yeti, yeni yüzüyle tüketicilerin beğenisine sunuld...

Skoda’nın 2009 yılında pazara sunduğu ve özgün tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplayan Yeti, yeni yüzüyle tüketicilerin beğenisine sunuldu. 

Yeni Yeti’nin Türkiye lansmanında basın mensuplarına verilen araçların depoları, 42 km’ye kadar daha fazla yol gitme imkanı sunan BP Ultimate Euro Diesel ile dolduruldu. Skoda tarafından 4 yıl önce piyasaya sunulan ve markanın ilk SUV modeli olan Yeti, kapsamlı bir yenilenme sürecinin ardından yenilenerek Türkiye pazarın da yerini aldı. 

Skoda’nın başarılı kompakt SUV modeli Yeti, markanın yeni tasarım anlayışına uygun olarak yenilenen ön ve arka yüzü, kalite algısı daha da artırılan iç mekanı, fonksiyonel çözümler getiren yeni "simply clever" unsurları ve düşük tüketimli motor seçenekleriyle dikkat çekti. 

Yenilenen Yeti için düzenlenen lansmanda basın mensuplarına verilmek üzere 60 adet test aracı hazırlandı. Yeni Yeti’lerde test süresince Skoda ve BP’nin işbirliğiyle kullanılan BP Ultimate Euro Diesel yakıtı ile basın mensupları bir depoyla 42 km’ye kadar daha fazla yol gitme imkanına sahip oldu. 

Sıradan yakıtlara göre bir depoyla 42 km'ye kadar daha fazla yol gidilmesini sağlayan BP Ultimate Euro Diesel geliştirilmiş temizleme formülü ile zararlı maddelerin önemli motor parçalarında, özellikle enjektörlerin üzerinde birikmesini önlüyor. 

Temiz yakıt enjektörlerinin sağladığı optimum püskürtme daha iyi ve etkin bir yanma süreci sağlıyor. Euro Diesel’in üstün temizleme gücü, motoru performans kaybı ve artan yakıt tüketimine karşı koruyarak ilk günkü gibi çalışmasına yardımcı oluyor.

Hiç yorum yok