Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ HONDA HR-V

Şirket, halen Japonya'da Vezel adıyla satılan modelini crossover segmentindeki yelpazesini genişletmek amacıyla HR-V adıyla batı ülkele...

Şirket, halen Japonya'da Vezel adıyla satılan modelini crossover segmentindeki yelpazesini genişletmek amacıyla HR-V adıyla batı ülkelerinde de piyasaya sunacak. 


2015 model Honda Jazz ile aynı platformu kullanan yeni HR-V'de bu mimari yapı ferah bir iç mekan sağlıyor. Yeni modelde Honda'nın Civic Tourer'de de kullanılan ve büyük beğeni kazanan Magic Seat adlı katlanabilir koltuk sistemi bulunuyor. 

 Yeni HR-V, yeni ön tasarıma, keskin çizgilere, iki katlı ızgara, arka kapı köşelerine gizlenen kapı kolları sayesinde coupe izlenimi veren bir tasarıma sahip. Önümüzdeki kış showroomlarda olacak yeni crossover fiyat ve donanım bilgileri henüz net değil. 

Yeni modelde Jazz'ın 1.5 litrelik, Civic'in 1.6 yada 1.8 litrelik, CR-V'deki 2.0 yada 2.4 litrelik motor kombinasyonlarının kullanılması tahmin ediliyor. HR-V'de CVT otomatik şanzıman seçeneğinin olacağı da beklentiler arasında.zaman

Hiç yorum yok