Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AYGAZ OTOGAZ İSTASYONLARINDA ÜCRETSİZ GAZ AYARI VE 60 TL YE VARAN ÜCRETSİZ OTOGAZ

Aygaz Otogaz, LPG’li araç sahibi tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor.  31 Mayıs tarihine kadar, Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üy...

Aygaz Otogaz, LPG’li araç sahibi tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor. 

31 Mayıs tarihine kadar, Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye olan servislere gaz bakımı için gelecek olan tüketiciler, hem ücretsiz gaz ayarı fırsatından yararlanacak, hem de ilk 50 TL’lik otogaz alımlarında 10 TL anında indirim, sonrasındaki 1.000 TL’ye kadar olan otogaz alımları boyunca da yüzde 5 paropuan olmak üzere toplamda 60 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanacaklardır. 

Ücretsiz gaz ayarından yararlandıktan sonra kulüp üyesi dönüşüm atölyesinden şifreli bakım kartlarını alan tüketiciler, otogaz istasyonlarda bulunan kiosk ekranlarında, aldıkları şifreyle parolu kart ve cep telefonu numaralarını girerek kampanyaya kayıt olacaklardır. 

Bu işlemle 10 TL değerinde paropuanı kartlarına yükleyen tüketiciler, o an gerçekleştirecekleri 50 TL veya üzeri otogaz alımında hak kazandıkları indirimi kullanabilecekler. 

Tüketiciler, sonraki 1.000 TL’lik alımlarına yönelik %5 Paropuan faydasını da kartlarına yüklemiş olacaklardır. Kiosk bulunmayan istasyonlarda ise kampanya istasyon görevlilerinin yapacakları girişle ya da 444 4 999 Aygaz Hizmet Hattı aracılığıyla gerçekleştirebilecektir. 

Ücretsiz gaz ayarı hizmeti alabileceğiniz üye servislerini Aygaz Otogaz Facebook sayfasında kampanyaya özel olarak tasarlanan Depometre adlı uygulama ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Hiç yorum yok