Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ JEEP CHEROKEE TÜRKİYE SATIŞ FİYATI BELLİ OLDU

Yeni Jeep Cherokee'nin de bu yıl 84'üncü kez kapılarını açan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktı.  D...

Yeni Jeep Cherokee'nin de bu yıl 84'üncü kez kapılarını açan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı'nda görücüye çıktı. Dış ve iç mekanı yenilenen, en son teknolojiyle donatılan Yeni Jeep Cherokee, orta SUV segmentinde ilk kez kullanılan 9 ileri vitesli otomatik şanzıman seçeneğiyle de farkını ortaya koyuyor. 

Daha yüksek performans ve sürüş kalitesi daha düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerleri sunan Jeep Cherokee, henüz Türkiye'de satışa sunulmadan garantilediği 150 adetlik ön satışıyla da kendi segmentinin lideri olacağının sinyallerini veriyor. 

Jeep Cherokee, yenilenen tasarımı, Jeep'in efsanevi 4x4 kabiliyeti, yenilikçi teknolojileri, Euro NCAP tarafından "sınıfının en iyisi" olarak nitelenen 5 yıldızlı güvenlik seviyesi ile standartlarını üst boyutlara taşıyor. 2014'ün ikinci çeyreğinden itibaren Avrupa ile beraber Türkiye'de de satışa sunulacak olan Jeep Cherokee, Haziran ayında Türkiye yollarında boy göstermeye başlayacak. 

 Jeep Cherokee'nin Türkiye pazarına sunulacak motor seçeneği 2.0 litrelik Multijet II turbo dizel 170hp 9 ileri tam otomatik vites ve off-road tutkunlarının siparişi üzerine getirilecek 3.2 litrelik V6 Pentastar benzinli 272hp 9 ileri tam otomatik vites seçeneği ile sunulan Trailhawk versiyonu olacak. 

 Jeep Cherokee, her arazi şartına uyum sağlamak amacıyla 3 farklı 4x4 seçeneği sunarken, Türkiye'deki satışa sunulacak modelde AWD dört çeker sistemi mevcut olacak. 

Araç normal yollarda önden çekişli olurken, kaygan, çamurlu veya kum zemin üzerinde, sürücü müdahalesine gerek kalmadan güç tüketimini düşürüp yakıt tüketiminin azalma özelliğini de taşıyarak gücün, ihtiyacı olan tekere aktarılmasını sağlayacak. Jeep markasının "İstediğin yere git, özgürce yaşa" anlayışı paralelinde yenilenen Cherokee, 9 ileri vitesli otomatik şanzımanı, yenilikçi dört çeker sistemi, yeni dizel motor seçeneği, yüksek güvenlik standartları ve ileri teknoloji özellikleriyle dikkatleri üzerine çekecek. 

Haziran ayından itibaren Türkiye pazarındaki yerini alacak olan yeni Jeep Cherokee'nin 170 bin liradan başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunulması planlanıyor.sabah

Hiç yorum yok