Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA ME.WE KONSEPTİ 2014 YILI TASARIM ÖDÜLÜNE ADAY

Toyota’nın yenilikçi konsept aracı ME.WE Londra Tasarım Müzesi'nde "2014 Yılın Tasarımları" için aday gösterildi.  Toyo...

Toyota’nın yenilikçi konsept aracı ME.WE Londra Tasarım Müzesi'nde "2014 Yılın Tasarımları" için aday gösterildi. 

Toyota Avrupa Tasarım & Geliştirme Merkezi ve ünlü tasarımcı Jean-Marie Massaud tarafından geliştirilen konsept, 25 Ağustos'a kadar Londra Tasarım Müzesi'nde sergilenecek. 

2014 yılının tasarımları; Küresel Mimarlık, Dijital Moda, Mobilya, Grafik, Ürün ve Ulaştırma alanlarında özgün eserlerden oluşuyor. Tüm aday tasarımlar Londra Tasarım Müzesi'nde beğenilere sunulurken, bunlar arasından, uzmanlardan oluşan bir kurul her kategoriden birincileri belirleyecek. 

Müze ziyaretçilerinin de oy kullanacağı tasarımlar ayrıca Twitter ve Facebook takipçileri ile bir milyonun üzerinde kişiye ulaşıyor. Bu kullanıcılar “2014 Yılı Tasarımları” için oy kullanma şansı da bulacaklar. 

Toyota’nın kişiselleştirilebilir aracı ME.WE hakkında ayrıca, #Designsoftheyear hashtagi ile sosyal sohbet gerçekleştirilebilecek. Londra Tasarım Müzesi’nin İnternet sitesinde yer alacak linkten Sosyal Oy kullanabilirsiniz. 
http://www.designmuseum.org/ TOYOTA ME.WE fotoğraflarına ve videolarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 
http://bit.ly/ME-WE TOYOTA ME.WE “Anti-Crisis” videosu: http://www.youtube.com/watch?v=W18Hxuox6u0 
TOYOTA ME.WE Tasarımcı videosu: http://www.youtube.com/watch?v=XpGmoUMbNXA

Hiç yorum yok