Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA SUPERB’TE TAKAS FIRSATI

Çek üretici Skoda’nın "Amiral Gemisi” konumunda olan ve yenilenen versiyonuyla satışlarını önemli derecede artırmayı başaran Superb, ö...

Çek üretici Skoda’nın "Amiral Gemisi” konumunda olan ve yenilenen versiyonuyla satışlarını önemli derecede artırmayı başaran Superb, özel fırsatlarla sunuluyor. 

Kampanya ile 2013 model yılı Superb’in tüm motor seçenekleri, 2.000 TL’lik takas avantajına sahip olacak. Özellikle Ağustos ayından bu yana satılmakta olan yeni versiyonuyla önemli başarı elde eden Superb, 2014 yılına da hızlı bir giriş yaptı. 

D Sedan segmentinde, 2014 yılının ilk 2 ayında 477 adet satarak, %11,4’lük pazar payıyla 2. sırayı elde etti ve tüketicilerin beğenisini kazandığını kanıtladı. 

Türkiye pazarına özel olarak geliştirilen, çift kavramalı otomatik DSG şanzıman ile birlikte sunulan 1.6 lt TDI 105 HP dizel motor seçeneği, bu başarıdaki en büyük etken olarak göze çarpıyor. 

Standart güvenlik ve konfor donanımları açısından oldukça zengin olan Superb’de, 6 hava yastığı, ABS, Elektronik Denge Kontrol Sistemi (ESC), ASR, Motor Çekiş Kontrolü, Lastik Basınç Kontrolü, Elektronik Stabilite Frenleme Sistemi, Direksiyon Yönlendirme Tavsiyesi, Yokuş Kalkış Desteği ve Sürücü Yorgunluk Tespit sistemi ve Sürüş Yönüne Duyarlı AFS Bi-Xenon farlar gibi üst seviye güvenlik donanımları bulunuyor. 

Yeni nesil Otomatik Park Yardımcısı da, yola paralel park etme fonksiyonuna ek, artık dik olarak da park imkanı tanıyarak konforu maksimum seviyeye çıkartıyor. Yenilenen Superb’de ayrıca isteğe bağlı, Solar Hücreli Sunroof, KESSY (Anahtarsız Giriş-Çıkış ve Çalıştırma Sistemi), 10 hoparlörlü ses sistemi, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar gibi unsurlar da sunuluyor. 

Yenilenmiş versiyonuyla 2013 model Superb, 1,6 TDI 105 HP motor seçeneğiyle, 74 bin 900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarla satılıyor.

Hiç yorum yok