Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PROTON MART KAMPANYASINDA 8000 TL İNDİRİM

Otomotiv firmalarının 2013 model yılı stoklarını bitirmek üzere olduğu Mart ayı nihai tüketiciler açısından adeta bir fırsat ayı haline gel...

Otomotiv firmalarının 2013 model yılı stoklarını bitirmek üzere olduğu Mart ayı nihai tüketiciler açısından adeta bir fırsat ayı haline geliyor. 

Bu bağlamda vade farksız taksit kampanyası sürelerinin uzatılmasından nakitte 8 bin TL'ye varan indirimlerin sunulmasına kadar nihai tüketiciye pek çok alternatif seçenek sunuluyor. 

Proton Türkiye Genel Distribütörü tarafından yapılan değerlendirmeye göre içerisinde bulunduğumuz Mart ayının nihai tüketiciler açısından adeta bir fırsat ayı haline dönüşebileceği vurgulandı. 

Değerlendirmede ayrıca, İnsanların gelir düzeyinde artış olmamasına bağlı olarak ister istemez ekonomik çözümlerin tercih edildiği ve bu bağlamda cazip fırsatlar ile sunulan 2013 model yılı araçların satışlarında ciddi bir hareketlilik yaşandığı ifade edildi. Açıklamada "Mart ayı boyunca Proton'da özel avantajlı fiyatların cazip ödeme koşulları sunulacak" denildi.Sabah

Hiç yorum yok