Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MONDİAL YİNE LİDER

TÜİK verilerine göre 2013 yılın ın satış lideri olan MONDIAL, 9 yıldır kesintisiz liderliğini sürdürüyor… 19.02.2014 tarihinde açık...

TÜİK verilerine göre 2013 yılın ın satış lideri olan MONDIAL, 9 yıldır kesintisiz liderliğini sürdürüyor…


19.02.2014 tarihinde açıklanan TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) 2013 yılı trafik tescil adetleri motosiklet satış verilerine göre 2013 yılı satış lideri, Mondial oldu. 

Kuruluşundan bu yana motosiklet sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeyen, çağdaş yönetim ve üretim sistemleri ile hizmet veren UMA'nın (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) tescilli markası Mondial, üst üste 9. kez satış lideri oldu. 

9 yıl üst üste satış lideri olmanın verdiği sorumlulukla 2014 yılına giren Mondial, bayilerine özel uygulamalı eğitimleri ve piyasaya sunacağı yeni motosiklet modellerinin heyecanı ile çalışmalarını sürdürüyor. Mondial Genel Müdürü Faysal Takmaklı yaptığı açıklamada "Lider olmak önemlidir ancak liderliği sürdürmek çok daha zor ve değerlidir. 

Kuruluşumuzdan bu yana 9 kez üst üste satış lideri olmakla aşılması zor bir başarıya imza attık. Sürekli artan ürün kalitemiz ve geniş yedek parça ağımız, satış sonrasında da değişmez müşteri memnuniyeti prensibimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2013 yılında da satış lideri olmamızı sağlayan Mondial ailesine ve Mondial'i tercih edenlere teşekkür ederiz."dedi.(Otorehberi)

Hiç yorum yok