Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FİAT PANDA CROSS VE FREEMONT CROSS MODELLERİNİ CENEVRE OTOMOBİL FUARINDA TANITACAK

Fiat açıklamasına göre, Türkiye'de TOFAŞ çatısı altında temsil edilen Fiat'ın, kendi sınıfında en çok tercih edilen modellerinden P...

Fiat açıklamasına göre, Türkiye'de TOFAŞ çatısı altında temsil edilen Fiat'ın, kendi sınıfında en çok tercih edilen modellerinden Panda ve Freemont'un yeni versiyonları Panda Cross ve Freemont Cross, 6-16 Mart'ta düzenlenecek 84. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı'nda ilk kez görücüye çıkacak. 

Zorlu yol koşullarına uygun Panda Cross ve Freemont Cross, maksimum seviyedeki güvenlik donanımlarının yanında, yüksek kabin konforunu da kullanıcılarına sunuyor.

Yeni Panda ve Freemont modelleri, Avrupa'da sonbahardan itibaren otomobilseverlerle buluşacak. İlk olarak 1980 yılında üretimine başlanan ve ekonomik mini şehir otomobilleri alanında yepyeni bir sayfa açan Panda, 2004 yılında pazara sunulan 4x4 versiyonuyla birlikte yenilenmişti. 

2006 yılında geliştirilen farklı bir 4x4 versiyonu ile son altı yılda Avrupa'da 30 binden fazla satışa imza atan Fiat Panda Cross, Avrupa otomotiv pazarında en hızlı büyüyen 4x4 küçük SUV'larla rekabet edecek. 

Lansmanından bu yana geçen 2,5 yıllık süre içinde, Avrupa'da 60 binin üzerinde satılan ve İtalya'nın da en fazla satılan 7 koltuklu SUV'si Freemont ise Cross versiyonu ile Cenevre'de görücüye çıkacak. Fiat Freemont Cross, stilinden ödün vermeyen aileler için mükemmel bir seçenek oluşturacak.Sabah

Hiç yorum yok