Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA PLAZALAR MÜŞTERİLERİNİ ÇİÇEK KOKULARIYLA KARŞILAYACAK

Yeniliklerin öncüsü Toyota, sektöründe yine bir ilke imza atarak Türkiye’deki tüm plazalarında kullanılacak, Toyota markasına özel bir koku...

Yeniliklerin öncüsü Toyota, sektöründe yine bir ilke imza atarak Türkiye’deki tüm plazalarında kullanılacak, Toyota markasına özel bir koku üretti. 

Yaklaşık 9 aydır üzerinde çalışılan ve anketler yoluyla Toyota plazalarına gelen müşteriler ve çalışanlar tarafından test edilen kokulardan en beğenileni, Toyota kurumsal kokusu olarak belirlendi. 

Alkol içermeyen ve tamamen doğal esansların karışımı sonucunda üretilen Toyota’nın çiçeksi kokusu; biber, gül, yasemin, kakule ve kişniş esansından elde edildi. Toyota’nın Türkiye’deki plazalarının ortak kokusu olacak olan ve büyük ilgi çeken yeni koku, Toyota Plazaları ziyaret edenler tarafından çok beğenildi. 

Kokuların insanlar üzerindeki etkileri olan sakinleştirici, ferahlık verici, dengeleştirici ve neşe verici özelliklerinden en uygunun seçilmesiyle elde edilen Toyota’nın çiçeksi kokusu, yüzlerce koku arasından seçildi. 

Toyota müşterileri ve plaza çalışanlarının seçtiği bu koku; ıslak mendil, karton araç kokusu, bambulu özel ev parfümü, oda parfümü, oto parfümü ve koku giderici sprey olarak da sunulacak. 

Böylece Toyota sahibi olsun olmasın herkes bu kokuyu otomobillerinde, ev ve ofislerinde de kullanabilecek.

Hiç yorum yok