Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT'IN BEĞENILEN OTOMOBILI LEON'UN IKI FARKLI CUPRA VERSIYONU TANITILDI

Seat, Cupra ve Cupra 280 ile Leon'un performansının sınırlarını sonuna kadar zorlayacak Seat'ın beğenilen otomobili Leon'un ik...

Seat, Cupra ve Cupra 280 ile Leon'un performansının sınırlarını sonuna kadar zorlayacak Seat'ın beğenilen otomobili Leon'un iki farklı Cupra versiyonu bugün açıklandı. 

Açıklanan bilgilere göre Seat Leon Cupra ve Cupra 280, 2.0 litre TSI turbo motorlara sahip olacak ve Cupra maksimum 265 bg güç üretirken, Cupra 280 ise adından da anlaşılabileceği gibi 280 bg'lik maksimum güç değeri sunacak. 

Her iki otomobilin de maksimum 350 Nm torka sahip olacağı da bilgiler arasında. Cupra 280, Seat'ın şimdiye kadar ürettiği en güçlü yol otomobili olacak ve opsiyonel DSG şanzımanla elde edilen 5.7 sn'lik (standart 6 ileri manuelde 5.8 sn) 0-100 km/s sprintiyle göz dolduracak. Standart Leon Cupra ise aynı hıza 5.8 sn'de (manuel şanzıman ile 5.9 sn) ulaşırken, her iki otomobil de elektronik olarak limitlenmiş 250 km/s'lik maksimum hıza sahip olacak. 

Seat yeni otomobillerinin manuel şanzıman ile 6.4 l/100km, DSG ile ise 6.7 l/100km'lik etkileyici ortalama yakıt tüketim değerine sahip olduğunu iddia ediyor. 

Yeni modellerin teslimatına önümüzdeki Mart ayında başlanacağı konuşulurken, Leon ST'nin Cupra versiyonunun da yılın ilerleyen dönemlerinde tanıtılacağı söyleniyor.haber7

Hiç yorum yok