Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KAMİL KOÇTA % 80 İNDİRİM FIRSATI

yakala.co internet sitesinde Kâmil Koç ’un tüm seferlerinde geçerli %80 indirim kodu 3 TL!  Kampanya kapsamında %80 indirimden faydal...

yakala.co internet sitesinde Kâmil Koç’un tüm seferlerinde geçerli %80 indirim kodu 3 TL! 

Kampanya kapsamında %80 indirimden faydalanabilmek için Kâmil Koç’tan bir bilet satın alınması gerekir. %80 indirim satın alınacak ikinci bilete uygulanır. 

İndirimli olarak satın alınan ikinci biletin normal satış bedeli, ilk satın alınan bilet tutarının üstünde olamaz. Satın alınan bir biletin iptal edilebilmesi için ilk önce yakala.co indirim kodu ile satın alınan %80 indirimli biletin iptal edilmesi gerekir.

Kampanyadan yararlanmak için Kâmil Koç Yolkart üyesi olunması gerekmektedir. İndirim kodu kamilkoc web sitesi ve 444 0 562 numaralı Kamil Koç çağrı merkezi dâhil tüm satış noktalarında geçerlidir. 

Gidiş dönüş bileti alınacak durumlarda kampanyadan yaralanmak için gidiş ve dönüş biletlerinin ayrı ayrı biletlendirilmesi gerekir. Kampanya kapsamında alınan indirim kodları 06.12.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasındaki seyahatlerde geçerli olup, satın alınan biletlerin bu tarihler arasında kullanılması gerekmektedir.  


Kampanya kapsamında satın alınan biletler Kamil Koç’un sefer yaptığı tüm noktalarda, günlerde ve saatlerde kullanılabilir.  Kampanyadan faydalanmak için indirim kodlarının bilet satış personeline söylenmesi veya internet sitesindeki ilgili alana girilmesi gerekmektedir. 

Ulaştırma Bakanlığı yönetmelikleri gereği kampanya her otobüste toplam koltuk kapasitesinin %10’u ile sınırlıdır. Kampanya 10, 20, 30, 40, 50 numaralı koltuklarda geçerlidir. 

Her otobüsteki kampanyalı koltuk sayısı otobüsün toplam koltuk kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. detaylı bilgi Kâmil Koç ve yakala.coweb siteleri ve kamilkoç bilet satış noktalarında

Hiç yorum yok