Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HAFTA SONUNDA TOYOTAYA GİDİN HEM TEST EDİN HEM EĞLENİN

Toyota’nın, üstün Toyota kalitesini daha yakından tanıtmak amacıyla Türkiye’de bulunan 58 plazasında düzenlediği ve yoğun ilgi ile karşılan...

Toyota’nın, üstün Toyota kalitesini daha yakından tanıtmak amacıyla Türkiye’de bulunan 58 plazasında düzenlediği ve yoğun ilgi ile karşılanan test sürüş günleri ve hafta sonu şenlikleri 14-15 Aralık tarihlerinde de devam edecek. 

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Yeni Corolla, şehiriçi yolların vazgeçilmez otomobili Yaris, Toyota’nın heyecan verici yeni tasarım anlayışını ilk kez tam olarak yansıtan Auris, lüks ve prestijin simgesi Avensis’i test etmek ve yakından tanıma fırsatı bulmak için 14 Aralık Cumartesi ya da 15 Aralık Pazar günlerinde Toyota Plazalar herkesi bekliyor olacak. 

Toyota Plazalarda büyük ilgi gören hafta sonu şenliklerinde, mükemmel sürüş keyfi sunan Toyota’ların keyfine varmanın yanı sıra, ailenin diğer fertleri de gün boyunca düzenlenecek aktivitelerde gönüllerince eğlenebilecekler. 

Toyota Plazalarda düzenlenecek olan Test Sürüş Günleri’ne kayıt yaptıranlar Facebook’ta yer alacak olan yarışmaya katıldıkları takdirde iPad sahibi olma şansını da elde edecekler.

Hiç yorum yok