Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AXA SİGORTA DA İYİ SÜRÜCÜYE İYİ FİYAT

Sigorta sektörünün öncü ismi AXA SİGORTA* “iyi sürücüye iyi fiyat” avantajı sağlayarak iyi sürücülere kazandırmaya devam ediyor.  Tra...

Sigorta sektörünün öncü ismi AXA SİGORTA* “iyi sürücüye iyi fiyat” avantajı sağlayarak iyi sürücülere kazandırmaya devam ediyor. 

Trafikteki kötü sürücüler sizi endişelendirmesin! AXA SİGORTA’ da iyi ile kötü sürücünün primi birbirinden tamamıyla ayrılır, iyi sürücü kötü sürücünün yükünü üstlenmez, hasarsızlık indiriminden çok daha fazlasını kazanır. 

Buna göre sigortalılık döneminde sıklıkla kaza yapan sürücü, kaza frekansı düşük sürücüden fiyatlama bazında ayrı değerlendirilir. Böylece AXA SİGORTA, trafikte tedbiri elden bırakmayan iyi sürücülere indirim sağlar. Siz de iyi bir sürücüyseniz, en yakın AXA SİGORTA acentesine gelerek AXA SİGORTA’nın iyi sürücüye iyi fiyat kampanyasından yararlanabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için Türkiye genelindeki 2.000’den fazla AXA SİGORTA acentesine gelebilir ya da axasigorta internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iyi sürücü hareketiyle tanışmak ve sürpriz hediye kazanmak istiyorsanız iyisurucuhareketi internet sitesini ziyaret edin

Hiç yorum yok