Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA KIŞ SERVİS GÜNLERİ FOREVER KART İLE DAHA DA AVANTAJLI

Toyota’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olan servis kampanyası...

Toyota’nın geleneksel “Kış Servis Günleri Kampanyası” özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olan servis kampanyasında, Toyota sahipleri çok özel fırsatlardan yararlanabilecekler. 

Kampanya kapsamında Toyota Plazaya gelen tüm Toyota’lar ücretsiz kış check-up’ından geçirilirken, 4 adet belirli marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80TL değerinde hediye çeki kazanıyorlar. 

Ayrıca periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 litre Toyota Orijinal motor yağı da Toyota sahiplerine hediye ediliyor. 

Ayrıca, yeni devreye alınan sektörün en kapsamlı sadakat kartı olarak dikkat çeken Toyota Forever Kart sahipleri, “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını arttıracak ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre mekanik yedek parçada %20’ye, işçilikte %30’a varan indirimler ve BP’den yapacakları her akaryakıt alımında %5’e varan akaryakıt hediyesinden faydalanacaklar. 

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini kış bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plazaya götürmek olacak.