Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL BÜYÜK ÇEKİLİŞ KAMPANYASI İLE 45 GÜNDE 45 KİŞİYE 1 YILLIK YAKIT HEDİYE

Dünya akaryakıt devi Total’in 14 Kasım – 28 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştireceği 45 gün boyunca 45 kişiye 1 yıllık yakıt kazand...

Dünya akaryakıt devi Total’in 14 Kasım – 28 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştireceği 45 gün boyunca 45 kişiye 1 yıllık yakıt kazandıran “Büyük Çekiliş Kampanyası” Club Total kart sahiplerinin yoğun ilgisiyle bu yıl da devam ediyor. 

Club TOTAL kart ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında büyük çekilişe katılma hakkı kazanılıyor. 

Ayrıca, 45.000 Club TOTAL kart sahibi de 5, 10 ve 15 TL değerinde yakıt kazanma fırsatı da yakalıyor. Club Total kart sahiplerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan “Büyük Çekiliş Kampanyası” bu yıl da devam ediyor. 

14 Kasım - 28 Aralık tarihleri arasında devam eden kampanya ile 45 günde, 45 kişi Total’den 1 yıllık yakıt kazanıyor. Kampanya kapsamında Club TOTAL kart kullanıcıları, Club TOTAL kart ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında, büyük çekilişe katılma şansı yakalıyor. 

Büyük çekilişin ardından bir yıllık bedava akaryakıt tutarı olan 4.800 TL değerinde PuanTOTAL, kazanan talihlilerin Club TOTAL kartlarına yüklenecektir. Kampanya dönemi boyunca da Club TOTAL kart sahipleri standart PuanTOTAL kazanmaya devam edecektir. 

45.000 Club TOTAL kart sahibini de, kampanya süresince, kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından gerçekleştirecekleri her 45 TL’lik akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında anında 5, 10 ve 15 TL tutarında bedava yakıt kazanma fırsatı da bekliyor. 

Kazanan talihlilerin, POS sliplerinde, kazandığına dair bilgilendirme mesajı çıkacak ve bedava yakıt tutarı karşılığında PuanTOTAL anında Club TOTAL kartlarına yüklenecektir. Bu kampanyadan her Club TOTAL kart sahibi, kampanya boyunca yapmış olduğu tüm alışverişler için yararlanabilecek. 

Club TOTAL üyesi olabilmek için, www.total.com.tr adresindeki Club TOTAL linkine tıklanması ya da akıllı telefon uygulaması üzerinden veya Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonundan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. 

Total istasyonlarından yapılan başvurularda, başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara anında teslim ediliyor.