Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PETROL OFİSİ VE MARSH TÜRKİYE İŞBİRLİĞİ İLE ARAÇ SAHİPLERİNE SİGORTA HEDİYE

Petrol Ofisi ve Marsh Türkiye işbirliği kapsamında hayata geçen ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi ile Petrol Ofisi müşterileri...

Petrol Ofisi ve Marsh Türkiye işbirliği kapsamında hayata geçen ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi ile Petrol Ofisi müşterileri, herhangi bir Petrol Ofisi ürünü almaksızın, yalnızca SMS ile başvuru yaparak hediye ferdi kaza ve anahtar kaybı sigortasına sahip oluyorlar. 

Proje kapsamında ayrıca kasko poliçesi olmayan ya da poliçesi olup hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyen araç sahipleri için de 9,90TL’ye “Hasar Onarım Hizmet Paketi” sunuluyor. 

Projenin bir diğer ürünü olan “Petrol Ofisi Kasko” ise kaskosu olmayan araçlar için uygun primli kasko yaptırma imkânı sunuyor. 

Petrol Ofisi ve Marsh Türkiye çatısı altında faaliyet gösteren ‘sigortadukkanim.com’ işbirliğiyle hayata geçen ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi kapsamında sektörde bir ilk gerçekleştirilerek, Petrol Ofisi müşterileri ve araçları için yenilikçi bir sigorta projesine imza atıldı. 

Sigortadukkanim.com’un sigortacılık altyapısı ve mobil ödeme gibi yenilikçi teknolojilerle hayata geçen “Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli” projesi tüm akaryakıt istasyonlarında ve www.poiledahaguvenli.com’ da Petrol Ofisi müşterileri ile buluşacak. 

Proje kapsamında Petrol Ofisi müşterileri akaryakıt, LPG ya da madeni yağ alışverişi yapmadan da ferdi kaza ve anahtar kaybı sigortasından iki ay boyunca hediye olarak faydalanabilecek. 

Telefonla tıbbı danışmanlık hizmetini de içeren bu ürüne sahip olabilmek için SMS veya internet yoluyla başvurmak yeterli olacak. Kaskosu olmayanlar için çok uygun maliyetli alternatif ürünler ‘Petrol Ofisi ile Yollar Daha Güvenli’ projesi kapsamında hediye sigorta haricinde kaskosu olmayanlar ya da kaskosundaki hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyenler için de iki ayrı ürün daha sunuluyor. 

Petrol Ofisi istasyonlarından sadece 9.90TL’ye mobil ödeme ya da internet üzerinden ödeme ile temin edilebilen “Hasar Onarım Hizmet Paketi”, kasko poliçesi olmayan ya da poliçesi olup, hasarsızlık indirimini kaybetmek istemeyen araç sahipleri için cazip bir çözüm olarak geliştirildi. 

“Hasar Onarım Hizmet Paketi’ne” sahip olan poliçe sahipleri bir yıl boyunca kaza anında, ücretsiz çekici ve hasar tespiti hizmeti alabilecekler. Bunun yanı sıra, anlaşmalı servis ağında %20’ye varan indirimle garantili onarım avantajı sağlayan bu ürün ile araç sahibi oluşan indirimli onarım maliyetini de kredi kartı ile ödeyebilecek. 

Projenin bir diğer ürünü olan “Petrol Ofisi Kasko” ise kaskosu olmayan araçlar için uygun primli kasko yaptırma imkânı sunuyor. Dar kapsamlı kasko olarak geliştirilen bu ürün, aracın yanması ve çalınması durumunda oluşan zararların yanı sıra; grev, deprem, sel ve su baskını gibi büyük riskleri teminat altına alacak. 

Küçük hasarlarücretsiz çözülürken, çarpma ve çarpışma sonucu oluşan hasarların onarımı için ise “hasar Onarım Hizmet Paketi” devreye girecek.