Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL ADAM AUTOTROPHY 2013 ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

“Product Design”, “Red Dot Design” ve “Autonis Design” ödüllerinin sahibi Opel ADAM bir ödüle daha layık görüldü.  Opel’in kişiselleş...

“Product Design”, “Red Dot Design” ve “Autonis Design” ödüllerinin sahibi Opel ADAM bir ödüle daha layık görüldü. 

Opel’in kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken ADAM’ı, “AutoTrophy 2013” ödülünün sahibi oldu. Modaya yön veren şehirli Opel ADAM, Auto Zeitung tarafından düzenlenen “Auto Trophy 2013” yarışmasında 22 otomobil arasından birinciliği yakaladı. 

Opel’in kişiselleştirme şampiyonu, oyların yüzde 40’ını alarak “mini sınıf kategorisinde” bu ödüle layık görüldü. Opel’in mevcut ürün yelpazesinin yeni üyesi Cascada ise premium cabriolar kategorisinde ikinci oldu. 

Car of the Year jürisi tarafından 2012'nin en iyi otomobili seçilen Ampera ise elektrikli otomobiller arasında üçüncü sırada yerini aldı. 26’ncı “Auto Trophy” seçmelerinde 100.000’den fazla Auto Zeitung okuyucusu yer aldı. Toplamda 400 farklı model 29 kategori içerisinde değerlendirildi. 

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “A segmentinde Opel’in tasarım dilini yansıtan ADAM’ın ve mevcut ürün yelpazemizin en yeni üyesi Cascada’nın aldığı ödüller hem otomobil severlerin hem de Opel müşterilerinin zevklerine hitap ettiğinin en önemli göstergesidir. 

Yenilikçi teknolojilerden ilham alan otomobiller inşa ederek yolumuza devam edeceğiz ”dedi.

Hiç yorum yok