Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİCHELİN LASTİK ALANLARA 100 TL PETROL OFİSİ ÇEKİ HEDİYE

Michelin 11 Kasım- 23 Aralık arasında 17" ve üzeri ebatlarda lastik satın alanlara özel fırsatlar sunuyor.  Her koşulda yol gü...

Michelin 11 Kasım- 23 Aralık arasında 17" ve üzeri ebatlarda lastik satın alanlara özel fırsatlar sunuyor. 

Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin, yüksek performans lastiklerinde sunduğu kampanyası ile yüzleri güldürüyor. Kampanyaya katılan yetkili bayilerden 11 Kasım - 23 Aralık 2013 tarihleri arasında 17" ve üzeri 4 adet Michelin lastik alanlar 100 TL, 2 adet lastik alanlara ise 50 TL Petrol Ofisi hediye çeki veriyor. 

Kampanyadan yararlanmak için tüketicilerin lastik alışverişinden sonra michelin sitesini ziyaret ederek kampanyaya özel formu doldurup lastik faturalarını buraya yüklemeleri yeterli oluyor. 

Ayrıca kampanyaya katılan bu tüketiciler, satın aldıkları yetkili bayiden, Michelin'e özel ücretsiz kış kitine de sahip olma şansını yakalıyor. Michelin'den lastik satın almayı düşünen tüketicilere bir kolaylık da ödeme seçeneklerinde sunuluyor. 

31 Aralık'a kadar CardFinans kredi kartlarıyla, Michelin bayilerindeki Finansbank POS'larından lastik alışverişi yapanlara peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay erteleme imkanına da sahip oluyor.

Hiç yorum yok