Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROEN C4 PİCASSO ALTIN DİREKSİYON ÖDÜLÜ'NÜ KAZANDI

Bu sene 38.'incisi düzenlenen Avrupa Altın Direksiyon 2013 yarışmasında MPV kategorisinde Citroen C4 Picasso, Altın Direksiyon Ödülü...

Bu sene 38.'incisi düzenlenen Avrupa Altın Direksiyon 2013 yarışmasında MPV kategorisinde Citroen C4 Picasso, Altın Direksiyon Ödülü'nü kazandı. 

Türkiye'de ise Auto Show Dergisi tarafından organize edilen yarışmada Citroen C4 Picasso Türk okurların da tercihlerinde ilk sırayı aldı. Citroen C4 Picasso Altın Direksiyon Yarışması'nda segmentinde Avrupa'da ve Türkiye'de birincilik alan tek model oldu. 

Türkiye'den Auto Show dergisinin de dahil olduğu Auto Bild Grubu'na bağlı dünya çapındaki dergilerin katıldığı "Altın Direksiyon" yarışmasının kazananları açıklandı. Bu yıl 38. kez düzenlenen yarışma çerçevesinde Berlin'de düzenlenen ödül töreninin ardından İstanbul'da dün gece yarışmanın Türkiye sonuçlarının da açıklandığı bir tören düzenlendi. 

Avrupa'daki okuyucuların seçimleri ile MPV segmentinde birinci sırayı alan Citroen C4 Picasso, yarışmanın Türkiye özelindeki oylamasında da birinci oldu. 

2013 yılının en tercih edilen MPV'si dalında hem Avrupa'da hem Türkiye'de Altın Direksiyon Ödülü'nü alan Citroen C4 Picasso; fütüristik tasarımı, teknolojik ve konforlu kabini ve verimli motorları ile rakiplerinden farklılaşarak ipi göğüsledi. 

PSA Grubunun üstün verimlilik sağlayan Emp2 platformunun ilk kez kullanıldığı model olan Citroen C4 Picasso 140 kg azalan ağırlığı, sınıfının en düşük CO2 emisyon değeri ve teknolojik ekipmanları ile öne çıkıyor.SABAH

Hiç yorum yok