Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ BMW 4.20D SATIŞA SUNULDU

BMW markasının 3-Serisi Coupé ve Cabrio modellerinin yerine geçen 4-Serisi, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu.  BMW'nin 3-Serisi...

BMW markasının 3-Serisi Coupé ve Cabrio modellerinin yerine geçen 4-Serisi, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. 

BMW'nin 3-Serisi Coupe ve Cabrio modellerinin üretimden kaldırılacağı haberinin ardından kısa süre hayal kırıklığı yaşayan otomobil tutkunları, 4-Serisi ile markanın ne kadar doğru ya da yanlış karar verdiğini satış oranları ile gösterecek. 

Dinamik görünümü ve sportif sürüş karakteri ile beklentilerin ötesinde olmak için yeniden doğan 4-Serisi, ilk etapta benzinli ve dizel olmak üzere 2 motor seçeneği ile satışa sunuldu. 

Benzinli versiyon 4.28i xDrive'da 4 tekerlekten çekiş sistemi standart olarak sunulurken otomatik şanzıman haricinde tercih yapamıyorsunuz. Diğer motor seçeneği dizel versiyonda ise BMW'nin 3-Serisi ve 5-Serisi'nden tanışık olduğumuz 2.0 lt. dizel ünite (184Hp), Yeni 4-Serisi'nde de kullanılmış. 

BMW'nin Yeni 4.20d Coupe modeli 165.591 TL'den satışa sunulurken benzinli versiyon 4.28i xDrive Coupé (245Hp) ise 181.946 TL'den alıcı bekliyor.HABER7