Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ BMW 4 SERİSİ ÜSTÜ AÇIK VERSİYONA KAVUŞUYOR

Markanın sportif tasarımıyla dikkat çeken yeni serisi, Cabrio versiyonuyla aracının daha ‘havalı’ olmasını isteyenlere hitap edecek.  ...

Markanın sportif tasarımıyla dikkat çeken yeni serisi, Cabrio versiyonuyla aracının daha ‘havalı’ olmasını isteyenlere hitap edecek. 

BMW 3 Serisi Coupe ve Cabrio modellerinin yerini alan 4 Serisi, sert ve sportif hatlarıyla öne çıkıyor. Şov 20 saniye sürüyor 4.64 metrelik uzunluğu ve 1.82 metrelik genişliğiyle dikkat çeken aracın iç gürültü miktarı, önceki versiyona göre 2 dB daha düşük olarak ölçülmüş. 

Aracın metal tavanı, 20 saniye içinde açılıp aynı sürede kapatılabiliyor. Tavan açıldığında bagaj hacmi 220 litre. Tavan kapatıldığındaysa hacim 370 litreye ulaşıyor. Fiyatı henüz belli değil 2014’ün ilk ya­rı­sın­da pa­za­ra su­nul­ma­sı bek­le­nen ara­cın fi­ya­tı he­nüz be­lir­len­me­miş. 

Fa­kat ara­cın cou­pe ver­si­yo­nu­nun 160 bin li­ra­dan (2 litrelik dizel motorve otomatik vitesle) baş­la­yan fi­yat­lar­la sa­tıl­dı­ğı­nı ha­tır­la­ta­lım. Hepsi turbo beslemeli Araç­ta 2’si ben­zin­li top­lam 3 mo­tor se­çe­ne­ği su­nu­lu­yor. 

2 litrelik dizel motorun kullanıldığı 420d Cab­ri­o, 184 bey­gir güç üretiyor ve 5.1 lit­re­lik or­ta­la­ma tü­ke­ti­me sa­hip. Ben­zin­li­ler­den 428i’­de 245, 435i’­dey­se 306 bey­girlik üniteler kullanılıyor.
Araçlarda 8 ileri otomatik vites görev yapıyor. BUGÜN GAZETESİ