Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA YETİDE YÜZDE SIFIR FAİZLİ KREDİ AVANTAJI

Skoda’nın tasarımı ve ekonomik motor seçenekleriyle popüler olan SUV modeli Yeti, şimdi yüzde “0” faizli kredi avantajıyla dikkat çekecek. ...

Skoda’nın tasarımı ve ekonomik motor seçenekleriyle popüler olan SUV modeli Yeti, şimdi yüzde “0” faizli kredi avantajıyla dikkat çekecek. 

Skoda Finans VDF desteğiyle düzenlenen kampanya çerçevesinde, 44 bin 100 TL’den başlayan fiyatlara sahip Skoda Yeti için 15.000 TL için 15 ay vadede yüzde “0” faizli avantajlı kredi desteği sunuluyor. Avantajlı kredi seçeneklerinin sunulduğu kampanya, Yeti’nin tüm motor seçenekleri için geçerli olacak. 

Çek üreticinin SUV sınıfındaki ilk temsilcisi olan Yeti, dinamik tasarımının yanı sıra teknolojik ve yakıt cimrisi motor seçenekleri, pratik özellikleriyle dikkat çekiyor. 

1.2 lt TSI 105 HP ve 1.4 lt TSI 122 HP benzinlinin yanında Grenline versiyonunda 1.6 lt TDI 105 HP’lik motor seçeneklerine sahip Yeti, performansı düşük yakıt tüketimiyle birleştiriyor. 

1.4 lt TSI motorla sunulan çift kavramalı DSG otomatik şanzıman ise, performanstan ödün vermeksizin sunduğu sürüş konforuyla beğeni topluyor. 

Geniş güvenlik donanımlarının yanı sıra yüzde 100 kullanım zevki yaşatacak konfor özellikleri sunan Yeti, 44.100 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla satılıyor.