Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ TÜRK BU BAYRAM DA MÜŞTERİLERİNİN YANINDA

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri, güvenilir ve kaliteli servis anlayışını müşterilerine her alanda hissettirmeye ve bu alanda fa...

Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetleri, güvenilir ve kaliteli servis anlayışını müşterilerine her alanda hissettirmeye ve bu alanda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 


Bu kapsamda, Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri, 14-18 Ekim 2013 tarihleri arasındaki bayram tatili süresince, Mercedes-Benz İletişim Hattı "444 62 44" ile müşterilerinin yanında olacak ve yoğun bayram trafiğinde 24 saat kesintisiz yol yardım hizmeti vermeyi sürdürecek. 

Mercedes-Benz Türk, bayram haftası süresince yoğun uğrak noktası olan otogarları da unutmuyor. Şirket, İstanbul, İzmir, Ankara, Trabzon, Erzurum ve Diyarbakır otogarlarındaki otobüs yolculuğunu tercih eden yolcuları ve otogarlarda bulunan yazıhaneleri ziyaret ederek 12 - 13 Ekim 2013 tarihleri arasında küçük hediyeler dağıtarak yolcu ve işletmeler ile bayramlaşacak.

Mercedes-Benz Türk’ün artık geleneksel hale gelen bu bayramlaşma etkinliği otogarlarda hem ilgi çekiyor, hem de büyük beğeni topluyor.